Wpis z mikrobloga

@Holololo: raz spotkając jedną koleżankę z liceum, która się chwaliła mieszkaniem we Wrocławiu zakupionym przez rodziców powiedziałem, że ma super start w dorosłe życie bo kawał monety jej zostaje w kieszeni i ma lżej. Odpowiedziała: "Paweł, każdy jest kowalem swojego losu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja rozumiem, że przez całe życie człowiek coś odłoży, jak nie żyje w przepychu, no ale były też po drodze biedne lata 90. i nienajlepsze lata 00., więc skąd nagle tyle kasy mają? ()


@holka-kofolka: Systematyczność i gospodarność. Większość ludzi nie docenia małych kroków wykonywanych przez długi czas, uważa, że nie opłaci się oszczędzić 100-200 zł/msc, podczas gdy tacy ludzie starają się każdego miesiąca coś odłożyć, choćby
@Maceek6: I pewnie ma szpica miniaturkę , robi fotki na insta z siłowni . Ogólnie to niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym , że laska która jest popularna musi chodzić na siłownie , miech chada i tego malego pieska , to jest jakiś wzór na dziewczynę sukcesu z Warszawy ?
Lęk przed śmiercią jest naturalny. Tak ma być, byś nie wykręcił magika


Nie każdy boi się śmierci są ludzie którzy stoją na krańcu i przełamują bariery (kierowcy rajdowi itp.) Lek przed śmiercią nie jest po to żebym nie wykręcił magika, tak jak pisałem wcześniej poczytaj o korzeniach leku pisał o tym któryś z znanych pierwszych psychologów

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ;)


Typowe wyparcie rzeczywistości (tak jak większość nie chcesz
@zapalsobiekota:

to nie jest offtop a "walka" dwóch stron, które są powiązane z tematem

To jest offtop. Wątek jest o cenie mieszkań, a nie o filozofii.
I to nie jest walka. To bezsensowne kopanie się z koniem na subiektywne i relatywne "argumenty".
A przy okazji odpisałem na priv. Dopiero teraz, bo nie miałem wcześniej czasu.
@Smol_PP: wszędzie można wlepić antynatalizm i tak się robić powinno, uświadamiać w każdej grupie społecznej, oczywiście jeśli masz już swoje poglądy i wiesz czego chcesz nie da się ciebie przekonać do antynatalizmu można tylko dyskutować i wyjaśniać twoje mechanizmy obronne i moje i tutaj to już zależy kto będzie uważał rację drugiego, ale zauważyłem że tylko w jednym się ze mną zgodziłeś, ja w wielu sprawach się zgadzam lecz poprawiam to