Wpis z mikrobloga

Wczoraj był u mnie gość żeby wycenić mi ile wyjdzie wykopanie dziury pod szambo 10m3 plus wykopanie rowku na rury i wywiezienie pozostałej ziemi w jeden punkt. Zaśpiewał mi 3500zl i tu pytanie czy on jest jebniety czy serio za 3-4 godziny kopania teraz tyle biorą? Szczękę zbieram do dzisiaj.
#budowadomu #budownictwo #remontujzwykopem #kiciochpyta #koparka
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unfolding: mowimuy tu caly czas o koparkach opartych o konstrukcje traktora. Nikt do roboty przy domu jednorodzinnym nie bierze jakiejs lochy na gasienicach. Takie traktorki-koparki ktore moga sie samodzielnie poruszac po drogach na legalu sa dostepne w kazdej wsi wiec dojazd nie jest czyms skomplikowanym logistycznie. Jak wczesniej wspomnialem to wiekszy problem jest z minikoparka ktora trzeba wrzucic na przyczepke i miec czym ją dowiezc na robote. Minikoparki u mnie
  • Odpowiedz
Wczoraj był u mnie gość żeby wycenić mi ile wyjdzie wykopanie dziury pod szambo 10m3 plus wykopanie rowku na rury i wywiezienie pozostałej ziemi w jeden punkt. Zaśpiewał mi 3500zl i tu pytanie czy on jest jebniety czy serio za 3-4 godziny kopania teraz tyle biorą? Szczękę zbieram do dzisiaj.


@marek2092: Przecież za koparkę płaci się zazwyczaj stawkę godzinową wliczając godziny w przejazd. Zwykle biorą w granicach 100-150zł/godzinę. Biorąc wyższe
  • Odpowiedz
@marek2092: Ile k---a ? W poniedziałek kopali u mnie dziurę na betonowe szambo właśnie 10 m3 ,wykopał,obsypał ,resztę ziemi rozplantował,wziął 350 PLN.A koszt szamba 3500 PLN,w tym zbiornik,montaż i transport.Przyjechali chłopaki z HDS i wsadzili w ziemię.
  • Odpowiedz