Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć
Powiedzcie mi czy modem usb czyli tzw dongle albo stick, ogólnie te modemy które mają wtyczkę usb, gdy już taki modem skonfiguruje przez komputer, to czy mogę go potem, ten modem USB, wpiąć w dowolne gniazdo usb np bezpośrednio w instalacji, powerbanku itp czy do działania potrzebuje Windowsa i programu na komputerze?

#sieci #pytanie #router #pytaniedoeksperta #technologia #komputery #internet
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caalkiem_nowe03: @Bogusz1989: kupiłem modem lte bezprzewodowy i on nie potrzebuje sterowników ani komputera, konfiguruje się przez przeglądarkę. Jednak ma taką wadę że jak braknie mu energii to sam się nie włączy trzeba przyciskiem. Potrzebuje czegoś co będę mógł zdalnie zresetować, myślałem więc nad modemem usb bo bym go wpiął do gniazda wifi i mógłbym zdalnie wyłączyć i włączyć, ale mówicie że to nie będzie działać?
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: (vodafone) cytat z elektrody "Tego routera nikt zorientowany nie kupi do obsługi modemu LTE, handlarze elektrozłomem robią dobre interesy na takich jak ty. Ten zabytek obsługuje E3372 najlepiej Hilinki po zmianie FW na OpenWRT. Ale na dziś to już rozwiązania przestarzałe mie spełniające wymagań operatorów LTE. Nawet skansenu Plusa."
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace chyba najtaniej, chociaż nie najszybciej wychodzi jednak Ali. Wysyłka niby z Polski 3 tygodnie. Z Hiszpanii 2 tygodnie. Zazwyczaj biorę Hiszpanie i przychodzi szybciej niż przez Polskę. Oczywiście nie ma dodatkowych podatków w tym przypadku.
  • Odpowiedz