Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka: 3 dni na budowie, w wakacje jak miałem 18-scie lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dostałem umowy, oferował gorszą stawkę niż jakikolwiek market a i tona szlugów mi nie odpowiadała.

Jakiś tydzień po tym, zatrudniłem się w markecie, kasa większą, robota przyjemniejsza i jedyny facet w oddziale, miałem pracować przez wakacje, skończyło się na tym że przepracowałem półtora roku, do końca szkoły ( ͡° ͜
@CzerstwaBulka: poszłam na praktyki do siedziby dużego korpo w dziale zbieżnym z moim kierunkiem studiów, przez tydzień nie byli w stanie dać mi umowy xd (wiem głupia byłam że w ogóle pracowałam bez umowy) ale finalnym powodem odejścia było to, że zaproponowali mi żebym na jakiś czas oddelegować mnie do innej jednostki, bo tam potrzebują pilnie rąk do pracy, zgodziłam się pod dwoma warunkami, że dojazd będzie dobry i że wrócę
@MienciuskiPajonk: @RisingKnee: przysięgam ze nic, ja z tą osoba nie miałem żadnej styczności poza oficjalnymi spotkaniami i ta jedna przerwa xD jak próbowałem to sobie wytłumaczyć, to pod koniec ja byłem ostatni prawie, dostałem dobre PowerUpy i manager spadł prawie na sam koniec. Graliśmy na projektorze wiec wszyscy to widzieli, wiec może chodziło o upokorzenie czy coś xD

Jeszcze zapłacić za mnie nie chcieli, ze w #!$%@? w pracy niby