Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka: Pierwsza praca i w sumie ponad miesiąc. Przed zakładem(centrum logistyczne)była bramka ochrony i każdy kto wchodził pokazywał przepustkę, albo musiał się wpisać do zeszytu z imienia i nazwiska z celem wejścia. Januszex nie miał kasy na wyrobienie nowych przepustek(plastikowe z kodem) i chodziłam tak dzień w dzień prosząc się o przepustke i wpisując się do tej zasranej książki, aż pewnego dnia przyszła nowa dupeczka i po dwóch dniach szefo od
@CzerstwaBulka: Nie wiem czy to się liczy ale kiedyś miałem mieć rozmowę o pracę na stacji benzynowej, kilka godzin przed rozmową czytałem opinie o takiej pracy i naczytałem się o sprzątaniu kibli po tirowcach itd, wyszedłem z domu i zanim doszedłem do auta to zadzwoniłem że jednak dziękuję ale się rozmyśliłem i wróciłem do domu XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzerstwaBulka: Raz w robocie mieliśmy typka, co przyszedł na szkolenie wstępne, kierownik go przyprowadził na oddział, poszedł na magazyn po ciuchy robocze i tyle go widzieliśmy. Gość se przyszedł wziąć ubrania. :)

@CzerstwaBulka:

Dwa tygodnie pracy w SH (software house). Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywali cuda, a w praktyce:
- brak jakiegokolwiek systemu kontroli wersji, pracowało się na plikach na serwerze xD Ależ się wściekłem, gdy ktoś podmienił mi plik, który właśnie edytowałem i cała praca poszła w #!$%@? (a ostrzegałem 10x, że tak będzie);
- prace odbywały się nad zmurszałymi stronami i aplikacjami (wersji PHP wyższej niż 5.2 nie zobaczyłem), ew. w CodeIgniterze
@CzerstwaBulka: kiedys za malolata poszedlem do jakiejs fabryki z agencji, wyszedlem po 4h na przerwie nie mowiac nikomu i elo xD dzwonili odgrazali sie ale wyjebongo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mialem tez isc do jednego dziada janusza, wszystko bylo nagrane, mialem tego dnia podpisac umowe i zaczynac a jak przyszedlem na firme to okazalo sie ze auto ktorym mialem jezdzic to totalny gruz i smiec xD i tylko
Jakieś 3 godziny, miałem pracować na magazynie (pracowałem tam w wakacje między 3cią a 4tą klasą technikum i po skończeniu technikum miałem ugadane tam miejsce), ale w dzień mojego przyjścia do pracy okazało się, że na magazyn przyjęli kogoś z rodziny kierownika magazynu, a mnie wrzucili na produkcję XD Jako, że to była pierwsza "poważna" praca to zadzwoniłem podczas przerwy do taty czy grożą mi jakieś konsekwencje za zerwanie umowy po czym