Wpis z mikrobloga

Ja p------e, starzy ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.

Odwiozłem wczoraj różową do pracy i postanowiłem, że wpadnę do Biedronki po coś na śniadanie, a jako, że było kilka minut po godzinie 6:00, to zdziwiła mnie kolejka pod sklepem. Okazało się, że jeszcze zamknięte. No nic, zdarza się, pewnie mają mało ludzi i nie zdążyli ogarnąć wszystkiego na czas, zdarza się. Odpaliłem radio w aucie i sobie grzecznie czekam. Kątem oka obserwowałem sytuację pos sklepem, a tam zebrana była już spora grupa 10. BATALIONU MOCHEROWYCH BERETÓW. Zaglądają, machają rękoma, widać oburzenie w ich zachowaniu. Przecież jest już 6:05, nie zdążą na autobus do chujwiegdzie. Wtedy stało się coś, czego się nie spodziewałem - jedna ze staruszek zaczęła n---------ć w przesówne drzwi xD

Żeby było jasne, nie było to jakieś niesamowite wydarzenie, ale k---a, kto normalny siedzi pod sklepem 20 minut przed otwarciem, skoro może przyjść chwilę później i bez stresu wejść? XD
Żeby nie było, że p------e głupoty - z domu wyjeżdżałem koło 5:30 i przejeżdżając obok tej biedronki widziałem, że już się komandosi zbierają.

No! Ale wreszcie wrota raju rozwarły się niczym błędny wzrok Beaty "2promile" Kozidrak i... Ruszyli! Na czele, szybkim krokiem, najbardziej oburzona babuszka, nasza 70-letnia agresorka. Z kulą w jednej ręce. Koniec.

#heheszki #biedronka #gorzkiezale
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale k---a, kto normalny siedzi pod sklepem 20 minut przed otwarciem, skoro może przyjść chwilę później i bez stresu wejść?


@GdzieJestBanan: Nie wychowywałeś się w PRL gdzie w sklepach nic nie było i trzeba było stać godzinami przed otwarciem, żeby coś dostać, więc nie zrozumiesz. Za 50 lat młodzi będą z ciebie kręcić bekę i twoich zwyczajów, które w obecnych czasach uchodzą za normalne.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: > Zaprawieni w boju. U mnie na osiedlu to jest taka ścieżka zdrowia. Zaczynając od mojego bloku - Biedronka, targ, apteka, przychodnia, kościół. Wszystko w jednej linii ( ͡ ͜ʖ ͡)

A ponoć mamy miasta niedostosowane dla starszych ludzi XD
  • Odpowiedz
@asmodeus666: No oczywiście, że nie każdy emeryt z mniejszymi finansami nie ma nic ciekawszego do roboty niż macanie bułek. Jest tysiąc zajęć odpowiednich dla starszych osób, ale ta korelacja człowieka, który za komuny robił w fabryce 6-14, obiad, dzieci, spanko, w weekend nachlac się z sąsiadem i znów to samo i nic więcej, a teraz emerytura niska i tylko spacer na rynek i macanie bułek a potem serial jest dość
  • Odpowiedz
@spiritoo: No jasne, chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że nie jest tak też, że taka emerytka ma do wyboru macanie bułek, albo patrzenie się samotnie w telewizor, bo jej fundusze nie pozwalają na nic innego, tylko spędza czas tak, jak chce. To nie bieda finansowa jest powodem jej wyborów, a bieda umysłowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) W lepszych finansowo warunkach robiła by i tak coś
  • Odpowiedz