Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: trochę wywalone, ale wydaje mi się, że zesrały się bardziej za wciskanie na siłę anty-feminizmu. No bo po co, to jest takie typical pick me girl. Zwłaszcza, ze 4k na stanowisku koordynatora, to chyba wcale nie jest jakiś szał (nie wiem nie znam się na tej branży xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Neanara: bardziej chyba chodziło opce o pokazanie ze nawet w typowo męskim środowisku jest kimś "wyżej" i zarabia dość dużo. I że gender gap jest bez sensu bo każdy pracodawca zatrudniłby tańszego pracownika gdyby ich wydajność była taka sama
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: > > bardziej chyba chodziło opce o pokazanie ze nawet w typowo męskim środowisku jest kimś "wyżej" i zarabia dość dużo..
no ja to rozumiem i bardzo się cieszę jej szczęsciem. Tylko nie rozumiem po co wciskanie tego ostatniego zdania? Myślę, że to jest główny powód zesrania się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dziecielinapala: no i co z tego ile to jest podstawy? Ty zarzuciłaś że facet na tym samym stanowisku co ona, w tej samej firmie, robiąc to co ona i tyle co ona zarobiłby więcej XD
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: no bo na tym stanowisku zarabia się więcej, nie rób sobie jaj xD przecież fizyczny z tej fabryki pewnie tyle zarabia. No dobra może trochę naciągnęłam, ale beka że opka pisze jakich to nie ma umiejętności i charyzmy dzięki czemu tyle zarabia i jedzie po innych, a to gówno nie piniondz
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: ale wiesz, że można skorzystać z takich dobrodziejstw jak google i wklepać"koordynator linii produkcyjnej, srednie zarobki" gdzie osoby na tym stanowisku dzielą się swoimi zarobkami. Łatwo można wyciągnąc wnioski czy zarabia się mniej czy więcej niż średnia :D
  • Odpowiedz