Wpis z mikrobloga

@krL1312 Cud że po takim faulu Messi ma całe kości i więzadła. To swoją drogą kpina, że sędzia nie widział że to czerwona kartka, dał za to żółtą i musiał oglądać powtórkę na varze.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: A ja wlasnie mam odmienne zdanie. Sedzia jest tylko czlowiekiem i dal na poczatku zolta, moze bedac zle ustawionym, a moze tak ocenil sytuacje. Po to jest VAR ktorybti weryfikuje i sedzia prawidlowo daje czerwona kartke.
Sytuacja odwrotna kiedy przy wejsciu nadajacym sie na zolta kartke, sedza daje czerwona powoduje mega oburzenie u zawodnikow, klotnie wyzwiska itd.
wg mnie wlasnie tak powinien dzialac VAR
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: @Rolnikt: Messi przeżył bo nie trafił go tak jak to na pierwszy rzut oka wyglądalo. Tak to kolano połamane w trzech miejscach, a tak Messi kończy normalnie mecz przez to że go nie trafił na szczęście, a nie kości z gumy xD
  • Odpowiedz
@Rolnikt: ale w sumie to bez przesady z kolanem, dostał sporo pod kolanem i pewnie w ochraniacz, prawdopodobnie dlatego nic mu się nie stało, jakby takim impetem zebrał w kolano to by już pewnie nie zagrał w tym sezonie albo nigdy

co nie zmienia faktu że faulujący to debil i nie powinien grać w ogóle w piłkę
  • Odpowiedz