Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 156
@krL1312: ja #!$%@?ę, powinna być dyskwalifikacja do końca życia za taki faul. Wejść na wyproście komuś w staw od strony prostej ()
  • Odpowiedz
@krL1312: ja #!$%@?, aż mnie całe ciało zabolało.
Skoro gość ma takie statystyki to chyba sporty pomylił i powinien być odsunięty na długo.
  • Odpowiedz
u mnie pytanie z innej beczki? Tu widzę meczyk w 60klatkach na sekundę, czemu mecze reprezentacji ogólnie w TV nie lecą w takiej jakości?


@szymi9191: może być i w 500 klatkach ale ta realizacja to żart. Ani jednej powtórki na której wyraźnie widać nogi zawodników przy faulu. Jakieś cofanie, przyspieszanie, zero słów motion potem, realizator pijany czy co.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krL1312: no cały Messi kładzie się na boisku a taki cr7 strzela 2 gole wyprowadza drużyne z nędzy to jest lider a jakaś po pierdółka która idzie do psg mierzy się z #!$%@? zespołami mogli go złamać i na ławie do końca sezonu
  • Odpowiedz
no cały Messi kładzie się na boisku a taki cr7 strzela 2 gole wyprowadza drużyne z nędzy to jest lider a jakaś po pierdółka która idzie do psg mierzy się z #!$%@? zespołami mogli go złamać i na ławie do końca sezonu


@izamek: Usuń konto
  • Odpowiedz