Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy jedzenie71 dobry tag, ale tylko to mi przyszło do głowy.

Do Wrocławia przyjeżdżają znajomi i chcemy wybrać się w jakieś spoko miejsce na drinki/koktajle. Jakieś rekomendacje? Wiecie, żeby była kulturka, można było sobie pogadać i wypić coś dobrego... bo na dobitkę miejsc na starówce jest sporo.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na razie na liście mam tylko Salvador i Czeski Film, ale może polecicie coś jeszcze?

#jedzenie71 #wroclaw
  • 12
@Rasgul: Doctor's Bar może? Dobre jedzonko przy okazji mają i spory wybór piw. Blisko potem do Maniany na dobitkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit doczytałem, że chcesz koktajle etc - to może być średnio w Doctors. Tzn mają coś ale nie wiem jak duży wybór. W tym wypadku może Szklarnia?
@Rasgul: odpowiedź brzi - nikt nie wie, bo nie mają karty xD

Tam idziesz, mówisz jaki alkohol chcesz bazowy i jaki smak a oni ci to mieszają wedle uznania :D

Podobne dobre są też w Peruwianie, tam jedzenie też jest w miarę ok, tylko porcje małe
@Rasgul: Ja bylem tam kilka razy, bo tak lokal mojego znajomego i faktycznie co by nie mówić to wystrój jak i jakość drinków to TOP. Goście sie znaja na robocie i nie lecą „na ilość” tylko na jakość. Ceny drinków co zamawiałem były różne od 40 do 80 zł za 1, ale to wiadomo, zależy co sobie zażyczysz i na co masz ochote danego dni.