Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Padła mi pralka, Samsung Eco bubel. Służyła ponad 5 lat, piorąc dziennie minimum 2 razy. (Rodzinka 6 osobowa). Byłem w żółto czarnym sklepie i Pan mi doradził do kwoty 2000 cebuli electroluxa Ew6f329sp. Podobno sprzedaje tego na potęgę... No i chciałem się poradzić Was. Macie? Polecacie? Ewentualnie co w tej kasie? Pozdro
#agd #pralki #cokupic
erwinketa - Czołem Mirki. Padła mi pralka, Samsung Eco bubel. Służyła ponad 5 lat, pi...

źródło: comment_1630494825v3aM3BA5df8uNGl66gbV92.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
Ja mam w mieszkaniach pralki candy i indesit i dzialaja spoko
Indesit zreszta ma chyba najlepsze pralki ladowane od gory( gdyby ktos takiej potrzebowal)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erwinketa: zaproponuję dosyć niecodzienny sprzęt - Kernau. Tańszy i często słabszy od konkurencji ALE - ma 5 lat gwarancji! I to realizowanej zazwyczaj bez problemu. A jak tak często pierzesz to chyba bym obstawiał dobrą gwarancję niż wytrzymałość.
  • Odpowiedz
@erwinketa: Najważniejszy protip - ROZBIERALNOŚĆ BĘBNA, dzięki czemu łatwo można wymienić łożyska - a te padną w końcu w każdej pralce. Ktoś wrzucił wyżej listę. Jeżeli chodzi o ładowane od frostu to kieruj się na Bosha, Amicę, LG i Samsunga, tylko w przypadku dwóch pierwszych sprawdź, czy mają wymienialne łożyska. Amica do niedawna chyba wszystkie modele takie miała, ale mogło się coś zmienić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erwinketa: też mogę polecić LG w okolicy 1,5k. Chyba wszystkie modele są składane u nas i mają możliwość wymiany łożysk w bębnie bez cudowania. Pralko-suszarki jak już inni wspomnieli są bez sensu, bo nie mają pompy ciepła. Jak rok temu szukałem sprzętów, to tylko jakiegoś Siemensa znalazłem z takiego combo, ale to było ponad 5k i dałem spokój :) zobacz może jeszcze na panagd.pl w celu wytypowania modeli z wymiennymi łożyskami
  • Odpowiedz
@erwinketa Pytanie się wykopków jaki sprzęt polecają jest bez sensu. Zaraz przeczytasz ze każda marka jest dobra i każda jest do dupy. Ile ludzi tyle opinii. I nie sprzedawca nie dostanie więcej za electroluxa jak za Samsunga i odwrotnie, chyba że jest przedstawicielem danej marki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erwinketa: to że sprzedają tego na potęgę to przecież nic nie znaczy, nawet jeśli to prawa. Przecież ludzie nie znałat się na pralkach. To że dużo ludzi ją kupiło nie oznacza, że jest dobra, oczywiście nie oznacza też że jest zła, prostu sprzedawca wcisną ją wielu klientom.
  • Odpowiedz