Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Padła mi pralka, Samsung Eco bubel. Służyła ponad 5 lat, piorąc dziennie minimum 2 razy. (Rodzinka 6 osobowa). Byłem w żółto czarnym sklepie i Pan mi doradził do kwoty 2000 cebuli electroluxa Ew6f329sp. Podobno sprzedaje tego na potęgę... No i chciałem się poradzić Was. Macie? Polecacie? Ewentualnie co w tej kasie? Pozdro
#agd #pralki #cokupic
erwinketa - Czołem Mirki. Padła mi pralka, Samsung Eco bubel. Służyła ponad 5 lat, pi...

źródło: comment_1630494825v3aM3BA5df8uNGl66gbV92.jpg

Pobierz
  • 71
@erwinketa: jak samsung to tylko z wyzszej polki. to sie tyczy wszystkich ich sprzetow
bosh da rade za pare stowek wiecej. nawet nie ten premium
chcesz sprzetu, ktory cie przezyje? to miele bierz

nie pytaj skad wiem. a w electroluxy, lg czy inne wynalazki po prostu sie nie baw w ogole
zukaj na necie, w stacjonarnych sklepach przepłacisz, a oni polecają to co stoi na wystawie...nawet jeśli to badziew.


@fizzly: Akurat powiem Ci, że nie zawsze. Zdarzało mi się czasem kupić coś taniej w takich sklepach jak Leroy/RTV Euro AGD niż w necie. Zresztą z rzeczami jak pralka, to nie bardzo jest czas czekać bo sterta prania rośnie ;)
@erwinketa:

Też słyszałem dobre opinie o LG.

Może w użytkowaniu, bo w naprawianiu chyba tylko Beko gorsze xD LG to przekombinowane gówno. Już lepiej tego electroluxa.
@Niegodnik

chcesz sprzetu, ktory cie przezyje? to miele bierz

Miele to klasa sama w sobie, polecam

Jeśli chcesz rady: zobacz na konstrukcję i postaraj się znaleźć taką z wymiennymi łożyskami (czyli zbiornik metalowy a nie plastikowy) w tym momencie w pralkach wymienia się tylko 2
@red7000 Pół roku temu wymieniłem szczotki, bo potrafiła podczas prania zawiesić się parę razy. Teraz zaczęła robić to samo i podobno to wina zimnych lutów na sterowniku plus nie wypuszcza wody.
Pół roku temu wymieniłem szczotki, bo potrafiła podczas prania zawiesić się parę razy. Teraz zaczęła robić to samo i podobno to wina zimnych lutów na sterowniku plus nie wypuszcza wody.


@erwinketa: Kurła, mam dokładnie to samo w eco bubble - z ciekawości, kiedy dokładniej ją kupiłeś? Listopad 2015 here, do teraz śmigała.