Wpis z mikrobloga

@Kernydz: Imo Sony powinno mieć swoje exy i ostrożnie wydawać wszystko jak leci na PC, ale wiadomo, dodatkowy zarobek kusi. To troche tak jakby nintendo wydało gry z serii mario i z serii pokemon na PC, a nie robią tego. Sony powinno sie uczyć od nintendo i poszerzać baze swoich exów.
@Kernydz: Może mają ból bo sądzą,, że jeden sprzęt starczy do gier (PC) to po co kupowali konsole xD, ale w tej chwili na Playstation dalej są exy, których nie uświadczymy na PC, więc jeśli Sony całkowicie kiedyś zrezygnuje z exów to rzeczywiscie, ktos moze sądzić, że lepiej miec jeden sprzet do wszystkiego, który tez lepiej pociagnie wymagajace gry.
po prostu mnie bawi, że kogoś dupa piecze, że grq nie jest ekskluziw XD


@Kernydz: ale zdajesz sobie sprawę że jesteś jedyną osobą której przychodzi to na myśl po fejkowej informacji że gry udostępniane za darmo wyjdą również na PC? xD
większość ma to w głębokim poważaniu
@Kernydz: chciałem sprostować twoje urojenia, jak dla mnie to wszystkie exy mogą wychodzić i tego samego dnia na PC jeżeli miałoby się to chociaż w minimalnym stopniu przełożyć na lepszą jakość kolejnych produkcji