Wpis z mikrobloga

@Celinka95: Ja to wiem, Ty to wiesz - a wykopek dalej będzie gadać, że to jest bogactwo.

To podobnie jak w tych tematach, w których ludzie twierdzą, że 5-6k na łapę w Polsce to jest godne życie, a 15k to jest już bogactwo.

Otóż nie - 5-6k na łapę to taka mniejsza bieda (szczególnie w większym mieście), a 15k to po prostu względny komfort psychiczny i godne życie.

No
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H13D: impreza fajna! Jedynie ta akcja ze striptizerem mega słaba według mnie. Ale to tylko moja opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tbhilt: z którego roku jest ten film? ciekawi mnie, ile ta julka ma lat, bo pewnie jest młodą dziewczyną, a na insta wygląda jak dobrze zrobiona 30+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksndr: Nie wiem. Chyba 3-4 lata temu powstał. Jak jest znana to pewnie można wyguglać jej aktualny wiek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@tbhilt: ok, mam, laska ma 21 lat ()

na ipli znalazłam przy okazji piękny opis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwarta, odważna i uwielbiająca flirtować blondynka o hipnotyzujących, niebieskich oczach. Ma 20 lat, pochodzi z Warszawy i pracuje jako fotomodelka. Jak twierdzi, jest singielką już zdecydowanie za długo, a mężczyzna, który zdobędzie jej serce, powinien być wysoki, zadbany oraz być jej lojalnym przyjacielem
  • Odpowiedz
@tbhilt: ja i tak lepiej aie bawiłem na swoim ognisku, mając ze sobą pół kg zwyczajnej, pół litra de luxa i coste na przepite. 30 zł, a zabawa jak się patrzy.
Co do 18-tki tej laski, takie klimaty w tym wieku są kiepskie. Sztywna atmosfera, poubierani jak na jakieś bankiety. Nie czuć totalnie takiego luzu i spontaniczności.
  • Odpowiedz
@tbhilt ja miałem moja 18 nastke za garażem gdzie bylo miejsce na grilla tak się upodlilłem z Sebastianami że mało te garaże z dymem nie poszły i mimo tego jest co wspominać ciszę się że miałem taka imprezkę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz