Wpis z mikrobloga

  • 29
Już kij z tą Julką, ale czemu nikt nie zwraca uwagi, jak #!$%@? zrobiony jest ten film XD Jeśli tego nie robił znajomy amator filmowania tylko "profesjonalista" to wstyd mu powinien być
  • Odpowiedz
ogolnie to typowa klasa średnia, stary ma góra hurtownie gwoździ, albo robi w korporacji, wiec na bank nie żyją sobie jak paczki w maśle (jak to ktoś tu pisał) - tylko tak jak cała reszta kraju, która ma jakieś kwalifikacje i nie mieszka w polsce powiatowej XD


@m-wjeczur: masz słaby kontakt z rzeczywistością. O ile ciężko ocenić bogactwo po takim filmiku to jednak śmiało można założyć, że prawdopodobnie ma żyje
szybki_zuk - > ogolnie to typowa klasa średnia, stary ma góra hurtownie gwoździ, albo...

źródło: comment_16302784540zxBl7ndelXeDjS8XO5dqO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
z jednej strony żena, z drugiej straszliwie jej zazdroszczę, że jej rodzice mieli mózg i ogarnęli to tak, żeby dziecko miało zadbane zęby, zero kompleksów, przeświadczenie o własnej wyjątkowości i żadnych zmartwień.


@chusteczki_do_higieny_intymnej: Rozumiem, że jeszcze nie dotarłeś do punktu, w którym rozumie się, że ten film (jak i wiele podobnych) jest robionych by ukryć rzeczy, o których piszesz.
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: W którym miejscu ktoś próbuje się dowartościować?
@empee: Nie no nic złego. Całuje się z chłopakiem, a chwilę później bawi się z nagim striptizerem w wieku 18 lat. Nie no normalka xD
@Szafraniarz: Widziałem tylko zdj ale filmiku nie. Jak znajdziesz to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trtrtrtr: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Urajah: Ja tam nie widzę, żeby komukolwiek
  • Odpowiedz
@tbhilt: Obejrzałem pierwszy raz, bo nigdy tego nie widziałem, a siedzę tu 13 lat. Nic tu nie widze żenującego. Twoje postrzeganie na świat jest inne i tyle. Jedni uwielbiają dobrze się bawić, bo życie masz jedno, a inni do tego nie doszli i siedzą w obsranych gaciach. O NJE ONA SIE BAWI #hehehehehehehehehehehehehehehehehe
  • Odpowiedz
fajne wytłumaczenie. Łatwiej się z tym żyje?


@Iliilllillilillili: tak, dzięki nie mu człowiek nie tworzy sobie wyidealizowanego sztucznego wyobrażenia o innych ludziach na podstawie reklamy ich własnej produkcji w social mediach. Można skupić się na swoim życiu zamiast patrzeć jak to sąsiad ma lepiej. Polecam.
  • Odpowiedz