Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Salagama: no jest plastikiem i wygląda korzystnie oraz atrakcyjnie tylko dla pewnej grupy osób, które lubią taki wizerunek. Poza tym przestrzegasz przed pochopnym nazywaniem pustakiem, a sam ekstrapolujesz swoją wyolbrzymioną wizję "przegrywa" na grupę osób która ma odmienne zdanie od ciebie. Rozumiem że mogą podobać się niektórym takie kobiety i nic do tego nie mam, szanuję/toleruję to, ale ty jesteś naprawdę godnym pogardy człowiekiem ze swoim podejściem. Będziesz się tłumaczył że
Mam bekę z typów, co mówią, że ona jest jakoś niesamowicie ładna, albo w topce kobiet XD

Przed 18 była jeszcze ładna, a potem zaczęły się sztuczne usta, sztuczne rzęsy, sztuczne policzki, sztuczne cycki, sztuczna dupa, dwie tony szpachli na ryju i z ładnej nastolatki stała się tylko kolejnym karyńskiem kopiuj-wklej XD
@tbhilt: Piniądze niby są, ale to wszystko takie jakieś przaśne i cebulackie.


@100leja: Gustu nie kupisz. Mnie zresztą niedobrze się robi na sam widok tego wszystkiego. Niby to wszystko takie na bogato, modnie i w ogóle, ale wiem od razu, że nie chciałbym spędzić z tymi ludźmi w jednym pomieszczeniu 30 sekund.
Wykopki cisną bekę z ludzi, którym żyje się lepiej. Patrząc na takie wpisy nie dziwię się, że w tym kraju PiS ma takie poparcie ze swoim rozdawnictwem, socjalem i #!$%@? bogatszych tak, żeby wszyscy mieli równo - po gówno. Każdy p0lak co ma bekę z tego filmiku powinien do końca życia żreć gruz. Nie zasługujecie na lepszy kraj. xD


@Kotznapedemjonowym: Nie. My ciśniemy bekę z wieśniaków zamawiających striptizera na osiemnastkę i
ogolnie to typowa klasa średnia, stary ma góra hurtownie gwoździ, albo robi w korporacji, wiec na bank nie żyją sobie jak paczki w maśle (jak to ktoś tu pisał) - tylko tak jak cała reszta kraju, która ma jakieś kwalifikacje i nie mieszka w polsce powiatowej XD


@m-wjeczur: Taka impreza to ile może kosztować? Z 5-6 koła maks i to przy dzisiejszych cenach. Te kilka lat temu zrobienie takiej imprezy kosztowało