Wpis z mikrobloga

według tego wykresiku to ja żyję jak magnat, szkoda tylko ze czuje się jak bidok.


@peoplearestrange: no i jaki ma z tego wynikać wniosek? Chyba tylko taki, że potwierdzasz swoje oderwanie od rzeczywistości skoro komentujesz że większość w Polsce żyje dobrze po czym jak okazuje się, że zarabiasz znacznie powyżej przeciętnej to twierdzisz, że żyjesz jak bidok.

większe bogactwo to ja czułem w latach 90 jako dzieciak z proletariackiej rodziny
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: W ogóle to ty utrzymujesz żonę i trójkę dzieci z 1 pensji, że uznajesz się za biedaka zarabiając w Polsce powyżej 7k? Czy może uważasz, że na polskie warunki to mało? xD No to takie dane niech będą dla ciebie zimnym prysznicem
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: 1. no czyli potwierdzasz, że się myliłeś i to nie jest tak, że co drugi Polak tak żyje na bogato 2. trochę brzmisz jakbyś oczekiwał, że kupisz mieszkanie po 2 latach oszczędzania, gdzie taki dobrobyt jest?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: jestem w tych 3% najlepiej zarabiających ale daleko mi do tego żeby nazwać siebie zamożnym.
Co do imprezy to może laska pracowała całe wakacje i sama na taką odłożyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz