Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#ekstraklasa
#mecz

1. Takimi meczami jak dziś wygrywa się mistrzostwo. Piłkarsko Wisła była 1-2 poziomy gorsza od Legii. Tylko co z tego, jak my zaczęliśmy grać po stracie bramki, gdy tamci zdążyli postawić autobus
2. Nawet nie wiem po kim się tu przejechać, bo cała drużyna nie dojechała na mecz. Nawet Boruc był tylko ciałem(z każdym dniem coraz większym) na boisku. Nie wiem czy nie lepiej było od początku posłać tych co nie grali w eliminacjach, to był rywal, na którego by wystarczyło trochę więcej zaangażowania
3. Chyba jednak dam wyróżnienie dla jednego naszego gwiazdora. Slisz po zagraniu fenomenalnego dwumeczu se Slavia w ekstraklasie gra jak trampkarz. To chyba powoli czas, aby go trochę do rezerw wysłać na odgazowanie, bo wyraźnie chłopak ma w głowie sporo szumu
4. Czy Pekhart i Emreli mogą grać razem w ataku? A widzieliście mecz z Czechami? Azer strzelał, ale Czech mu zrobił tam tyle miejsca poprzez odciągnięcie obrońców, ze nie wypadało pudłować. Zreszta dziś tez, gdyby nie Frankowski na VARze ta dwójka dałaby nam wyrównanie
5. Irytują mnie mocno głosy po i w sumie tez przed tym meczem. Mioduski jest jaki jest, ale dziś brak szerokiej kadry to nie był problem. W ogóle jak dla mnie mamy spokojnie 15-17 zawodników na wysokim poziomie, może jedynie Lech jest w podobnie komfortowej sytuacji, nie przesadzajmy
6. Za to możemy w innych kwestiach się trochę przejechać po naszym właścicielu. Wiecie o co ostatnio była spora wojenka wewnątrz klubu? Mieliśmy już prawie podpisanego trenera od stałych fragmentów, na którego CM mocno naciskał. Negocjowali długo, w końcu udało się wszystko uzgodnić, a tuż przed finalizacja klub się…. rozmyślił. Szkoda, zwłaszcza, ze tu by nam się przydało trochę więcej jakości
7. Klub nie popisał się również z transferem Juranovica. Celtic chciał go ściągnąć jeszcze w lipcu, ale to była dla nich opcja nr 3-4. Wtedy proponowali 2mln za transfer, Legia odrzuciła ta ofertę i słusznie. Jednak co nastąpiło po tym to już spory kabaret. Celticowi odpadły inni kandydaci i powoli Chorwat stał się jedyna alternatywą. Przyparci do muru, Szkoci zaproponowali 3mln, a Legia się na to…. z miejsca zgodziła. Podobno mogli się targować do 4,5-5mln, tak samo termin transferu był otwarty, jednak Legia od razu, bez jakichkolwiek negocjacji zaakceptowała pierwsza ofertę, ku ogromnemu zdziwieniu Celticu
8. Wiele osób zadaje sobie pytanie, co z Michniewiczem, czy zostanie, czy pójdzie do kadry? Póki co podobno bardzo chciałby zostać w Legii na przynajmniej 2 lata, co w zimę ma być negocjowane. Jedyne co mogłoby zmienić jego obecna postawę to jakaś dobra oferta zza wschodniej granicy i to raczej tej najbliższej
9. Czy jest jednak szansa na to, żeby kolejny trener Legii przeszedł do reprezentacji? Z tego co wiem to nie, ale tez znajomi Kuleszy sugerują, ze jeszcze w tym roku reprezentacje obejmie jeden z trenerów ekstraklasowych(stan na sobotę rano) i nie będzie to trener Mistrza Polski
10. Legia od lat ma pewien schemat jak układa się forma w ciągu roku. Od połowy września zawsze graliśmy najlepsza piłkę i oby w tym roku się to powtórzyło, bo terminarz mamy bardzo ciężki: Raków, Lech, Śląsk i w bonusie mecze w Europie. Kadrę i trenera mamy najlepszych w lidze, oby tylko wszyscy pamiętali, ze do tego trzeba dodać jednak trochę Vukovicowego #!$%@?. Bez tego mistrzostwa nie będzie
  • 21
7. Klub nie popisał się również z transferem Juranovica. Celtic chciał go ściągnąć jeszcze w lipcu, ale to była dla nich opcja nr 3-4. Wtedy proponowali 2mln za transfer, Legia odrzuciła ta ofertę i słusznie. Jednak co nastąpiło po tym to już spory kabaret. Celticowi odpadły inni kandydaci i powoli Chorwat stał się jedyna alternatywą. Przyparci do muru, Szkoci zaproponowali 3mln, a Legia się na to…. z miejsca zgodziła. Podobno mogli się
Pobierz tyrytyty - > 7. Klub nie popisał się również z transferem Juranovica. Celtic chciał g...
źródło: comment_1630259805nbSr10QhXZkxvfPyJEmJhF.jpg
@Adu_Jean: Dokładnie. Jak nie zaczną grać od początku to będzie ciężko z każdym przeciwnikiem
@thority: No właśnie. Ja nie wiem, czy to brak motywacji, koncentracji, czy coś jeszcze. Szatnia jest szczelna, wiec raczej nie wyjdą prawdziwe powody, No chyba, ze Boruca żona puści samego na miasto;)
@miki4ever: przyczyna jedna jest znana Czesław ich zamęcza jedną i tą samą taktyką GRA WAHADŁOWYMI w poprzednim sezonie to działało bo w formie był Made a po prawej mieliśmy 3 gości na tą pozycję. W tym sezonie nie kim grać na wahadle. Najlepszą opcją byłoby zmiana ustawienia i nowy plan na grę. Skoro to już nie działa. Przecież właśnie jak by przyszedł nowy trener to pewnie gra wahadlowymi poszła w kosz,
@Adu_Jean: W punkt.

Wiesz co, o tym właśnie myślałem w 1 połowie. Jak nie ma Mladenovica, to czemu nie przejść na 4-4-2 lub 4-5-1 i nie zagęścić środka, nawet tym czy innym Kisielem. Rokuszewski tez o tym po meczu pisał, ze środek zadecydował o wyniku.