Wpis z mikrobloga

Mirki wytłumaczcie mi jedną ważną rzecz.

Jak to możliwe, że mój stary tak dobrze się #!$%@?ł z dresami skoro jest tak maksymalnie zamulonym i powolnym typem, że świat nie widział jeszcze czegoś takiego. Refleks szachisty to mało powiedziane w tym wypadku.

Miał dużo bójek w życiu kiedyś najepał nawet jakiegoś dwa razy większego od siebie karka i nie wiem jak to możliwe skoro ma taki czas reakcji i tak beznadziejny refleks, że nawet moja matka się z tego nabija, że takiej ślamazary i tak wolnych ruchów nikt nie ma.

Sam przy mnie rozwalił dwóch typa jak byłem mały.

Normalnie nawet jak wbija zadowolony do domu i mówi coś do mojej matki miłym tonem to moja matka mu często odpowiada opryskliwie, albo jakimś podjazdem na jego ego i widzę po jego mimice, że zanim załapie, zanim jego mózg przetworzy co powiedziała, zanim źrenica zmieni rozmiar z #!$%@?, a uśmiech schodzi z twarzy to mija tyle czasu, że aż mi się chce śmiać z tak powolnej i zamulonej reakcji.

Jak grał w jakieś gry komputerowe to równie beznadziejnego refleksu nie widziałem.

#sport #sportywalki #mma #silownia #trening #gry #streetart #sztukiwalki #mozg #ciekawostki #heheszki
  • 15
@kuroszczur: Mój stary nie jest polmozgiem. Wypraszam to sobie. Jest bardzo oczytanym i inteligentnym człowiekiem, po prostu wychował się w takich warunkach, miał bardzo ciężko i w takim środowisku, ale wyszedł na ludzi, bardzo dużo czyta książek, ma dużą wiedzę. Po prostu był zawsze impulsywny i na jakieś zaczepki i prowokacje od razu reagował agresją.

Jedynie jego refleks jest tak do doopy, że się we łbie nie mieści.
@kuroszczur: Ale on potrafi analizować i rozwiązywać nawet jakieś złożone problemy matematyczne. Kiedyś w pracy coś takiego opracował, że podniosła się wydajność jakiejś maszyny i dostał za to dużą nagrodę. Po prostu jedyne co to, że ma beznadziejny refleks i czas reakcji.

Nawet jak grał w jakieś platformówki jak kupiliśmy pierwszy komputer to się musiałem powstrzymywać, żeby nie wyśmiać jak beznadziejnie gra.
@nasalislarvatus: Może tak było, nie wiem nie wykluczam, większość ludzi raczej nie potrafi się bić, więc szansa na trafienie na kogoś kto ma jakieś umiejętności jest niewielka. Podejrzewam, że z jakimś amatorem, który chodzi 2 razy w tygodniu na MMA, bo dostawał w #!$%@? w dzieciństwie na osiedlu to by wygrał, ale z jakimś średnio doświadczonym bokserem, ulicznikiem z bojówek etc to by przegrał szybko.
@Makak87: Ale on nie jest spokojny, tylko tempo przetwarzania przez niego informacji, reagowania na bodźce itd jest po prostu komiczne.

Mówiłem, że jak mu moja matka coś powie, żeby go ukłuło w ego to zanim zajarzy o co chodzi to mija tyle, że śmiać mi się chce jak na to patrzę.
@Makak87: Ale on nie jest spokojny, tylko tempo przetwarzania przez niego informacji, reagowania na bodźce itd jest po prostu komiczne.


@Ynfluencer:
Bo moze ma typ #!$%@?? Mnie generalnie nie obchodzi 95% afer/problemow jakie ludzie potrafia krecic z byle czego. Bo wylala pralka, bo skonczylo sie mleko, bo nie odpala samochod. Stoicyzm praktykuje i na serio musialby z nieba samolot mi na ogrodek spasc zebym zaczal dzialac na wysokich obrotach.

Tak
@basalyk44: No to by wyjaśniało. Ja np. mam bardzo szybki refleks, a w ogóle nigdy nie przekładało się to na walkę, bo psychika zawsze siadała, a mój stary jak wpada we wściekłość to już jest tryb berserekera i roznoszenie wszystkiego dookoła i nie ważne kto to będzie i ilu jego wściekłość zaślepia całkowicie i nie ma w nim żadnej niepewności ani strachu. Taki układ nerwowy.

Tak jak miałem kiedyś typa w