Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vateras131: Są nawet 10cm
@Efemeryda: Złamać się nie złamie, jest zbyt elastyczna żeby się to stało. Może natomiast się "zagnieździć", jednak o taki przypadek to jest 1 na bardzo dużo i przy innej technice jej użytkowania aniżeli pokazana wyżej. Wtedy po prostu wysłanie na SOR i wyciąganie szybkie raz dwa.
  • Odpowiedz
Lepiej wrzucić sobie np. olfen/diclofenak


@Poemat: Zauważyłem, że na drobne dolegliwości mięśniowo-stawowe dużo bardziej pomaga mi właśnie Olfen niż Traumon (etofenamat). Faktycznie taka substancja czynna jest skuteczniejsza, czy przypadek albo zależy od osoby/urazu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poemat: od kiedy fizjoterapeuta może nakłuwać skórę?

@jalop: a sorki za głupie pytanie, byłem świadomy, że nie może naruszać ciągłości skóry, a jednak teraz doczytałem, że może fizjo to zrobić.
  • Odpowiedz
@Poemat: o panie, ratuj. Od miesiąca walczę z bólem kolana po zewnętrznej stronie, biegać po górach się zachciało. Wyglada typowo na ITBS, ale ile można się rozciągać i wzmacniać. Gdzie masz swoją poradnie?
  • Odpowiedz
Za dużo dźwiga, za mało się rozciąga, za dużo je, za mało robi cardio, za dużo wbija, za mało śpi, za dużo dyskutuje na tagu


@Poemat: Teraz już nic się nie zgadza...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dejwis @Poemat: ja byłem na 5, cholernie bolesne i jeszcze żadnego pozytywnego rezultatu,. Jest na to jakaś zasada kiedy boli zabieg a kiedy nie? I czy zawsze jest jakoś stopień ulgi po?
  • Odpowiedz
@gottie: Proponowałbym zrobić USG, kolano łatwo dzięki niemu zdiagnozować. W Pruszkowie @mbasasello: @posuck:

@Sarza01: Myślę, że już wystarczająco dużo jest na bieżąco o tym pisane na tagu mikrokoksy, a ja tutaj napisałem to z zabarwieniem żartobliwym ;)

@dejwis: Racja, jeśli ktoś oczekuje cudów od zastosowania tylko suchego igłowania to jest to złudna iluzja poprawy stanu zdrowia.

@elenath: Wszystko zależy od tego po co i jak robimy
  • Odpowiedz