Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@dziecielinapala: lol obawiam się że nie masz racji xD

jak nie utrudnia ruchu jak mieszkańcy z tej bramy nie mogą wyjechać, służby nie mogą wjechać do środka itp.

procedury procedurami ale jak przy Straży pojawi się właściciel posesji i oświadczy, że nie może wyjechać to Straż dzwoni po lawetę - jak nikogo z posesji nie ma no to mandat albo picrel - moim zdaniem to nie jest normalne i ja bym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tusk: myślę, że strażnicy nałożyli blokadę, bo jest zakaz parkowania na tym odcinku (dalej jest właściwe miejsce parkingowe) i sami nie zauważyli, że to brama wyjazdowa. Takie drewnopodobne, przeszklone, dwuskrzydłowe drzwi wyglądają jak wejściowe na klatkę schodową. Ogólnie te blokady to mają zerową przydatność.
@dziecielinapala tak to jest jak się wypowiada ktoś kto gówno wie. Takie mają procedury. Mieli go przepchnąć?

Tak to jest jak ktoś się wypowiada ktoś kto gówno wie i nie potrafi myśleć samodzielnie, właśnie dla takich ludzi są procedury. Nauczysz się ich na pamięć i kolejny wytresowany obywatel bez zdolności myślenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piteross: Spoko, rozumiem. Mi bardziej chodzi o to, że debile dali blokadę, żeby jeszcze dłużej ten samochód tam stał xD Zero logiki
@dziecielinapala: A może po prostu zadzwonić? Teraz służby wiedzą o nas wszystko, kiedyś coś zgłaszałem, ze 3 lata temu, przyjechała policja i na podstawie mojego telefonu powiedzieli mi więcej, niż ja o sobie wiem, imię, nazwisko, adres zamieszkania, zameldowania itp itd...( ͡° ͜ʖ ͡°)