Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala: Może po prostu trafiłem na 2 myślących, a nie 2 leni bezmyślnych od zakładania blokad, widzieli co się dzieje, widzieli, że jest sobota i krążą ludzie po godzinie i nie ma szans, żeby się ktoś ruszył, a brama była bardzo rzadko używana, może nie każdy z nich to idiota po prostu od zakładania blokad...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk: ale z drugiej strony mój wujek ma bardzo podobne mieszkanie z podobnym wjazdem. Mieszkaja tam 4 rodziny i każdy się zna i czasem blokują sobie wjazd na te 10-15minut i nikt niema z tym problemu - dogadują się nawzajem.
@tusk: siebie dobrze nigdzie nie powinni w takim razie zakładać blokady, bo zawsze jak założą znaczy, że samochodu tak nie powinno być. Bez sensu xD
@Bodhi: po co te wyzwiska, działają w granicach prawa, takie mają prawo i obowiązki to nie wiem czemu akurat do tego się #!$%@?
@dziecielinapala: Bo zakładanie blokady, to sytuacja taka dla dzwoniącego jakby przyjechali i powiedzieli mu, a wie pan co, to my też tu staniemy i załatwimy coś przy okazji, albo dzwonisz, że Cie napadnięto, a przyjeżdża policja i spuszcza Ci kolejne pałowanie. Jak dzwonię, że mi ktoś stanął, to spodziewam się, że ktoś przyjedzie i odblokuje, a nie zablokuje może i na kolejna dobę...( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
@Kapelekkiciokocio: no i prawidłowo

Kiedy mają prawo odholować auto, a kiedy nie?

Mają prawo:1. Gdy auto jest zaparkowane w miejscu oznaczonym tabliczką informującą o możliwości odholowania – nawet, jeśli samochód zaparkowany w tym miejscu nie powoduje zagrożenia.

2. Gdy auto jest zaparkowane w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub zagraża bezpieczeństwu – nawet gdy nie ma tabliczki.


3. Gdy auto stoi na miejscu dla inwalidów bez kartyparkingowej.

4.