Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: Przecież on niczego nie zmieni xD on już rządził 8 lat mordeczki i to nie tak dawno. Trzeba mu przyznać że rozgrywać pelikanów to on potrafi. Zamiast trzymać się tego Hołowni, to zmieniacie wybór na gościa który w zasadzie był Kaczyńskim light, czyli #!$%@?ć wszystkim po trochu i nie zmienić niczego na lepsze.
  • Odpowiedz
Bo prawa człowieka nie mogą podlegać głosowaniom, po prostu trzeba to zrobić i już.


@Pally: dokładnie, przy okazji zlikwidować wszystkie socjale, przywileje i podatek dochodowy.
  • Odpowiedz
@Herubin: ale ja się nie wypowiadam jako członek Lewicy, tylko jako obywatel Polski. SLD (bo reszta obecnej Lewicy nawet wtedy nie istniała) tak samo #!$%@?ło i również ich za to krytykuję. Nie wiem dlaczego założyłeś, że jest inaczej
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Przecież mógł to zrobić równie dobrze pod sam koniec rządzenia. 7 lat temu nie mógł tego wprowadzić, a teraz nagle może? To jest ściemniacz pokroju Morawieckiego. Wjedzie na garbie lewicowych środowisk, tak samo jak wcześniej wjechał na garbie reform gospodarczych i zmniejszenia podatków, a jak wiadomo tylko je podnosił. Gość powinien mieć zerowe zaufanie społeczne.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: to jest serio takie wazne zeby bylo jedna z piersszych rzeczy? Z reszta debile przeciez gosc mowi to co chcecie uslyszec. Nie no załamka z wami ;d w kolko te same mordy i decyzje. I jak ma byc lepiej
  • Odpowiedz
@astrodamus: Nie dość, że piszesz totalnie głupi argument o istnieniu czegoś od dawna, co już Ci tutaj wypunktowali, to jeszcze swoimi domysłami stawiasz osoby, których problem dotyczy, jako niechcących tych związków.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Jakim trzeba być naiwniakiem aby ufać politykowi (który próbuje wrócić do władzy) który powie wszystko aby tylko odzyskać stołek. Jeśli już mu się uda wjechać na fotel premiera to zobaczysz związki partnerskie jak świnia niebo( ͡° ͜ʖ ͡°). Już obiecywał 3x15% (nie pamiętam czy to były dokładnie takie procenty, ale o zmniejszenie VAT, podatku dochodowego i CIT), gdy PO było jeszcze z Rokitą i Płażyńskim. Nawet
  • Odpowiedz
Jeśli już mu się uda wjechać na fotel premiera to zobaczysz związki partnerskie jak świnia niebo


@Minister122: Ja i tak na niego zagłosuję bez względu na to co obieca, więc nwm czemu bóldupisz xd

Może szerzej, na KO.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius:Czy ja cię pytałem na kogo głosujesz parówo XD. Nikt tu nie ma bólu dupy, podniecasz się jak 5 latek bo król Europy powiedział że coś zrobi na jakimś gówno przemówieniu. Jesteś jak miś o małym rozumku któremu wydaje się że jak politycy wygrywają wybory to będą robić to co obiecali, lol.
  • Odpowiedz
Jakim ^&%%$ trzeba być żeby pedofilię do homoseksualizmu porównywać?


@astrodamus: No właśnie nie wiem, dlaczego porównałeś pedofilie do homoseksualilzmu mówiąc, że nie można zakazać czegoś, co istnieje od zawsze.
  • Odpowiedz