Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ordo_Publius: takie głupoty zostawia się na sam koniec albo po, prostu jedną ustawą znosi się śluby państwowe i ustanawia wolność zawierania dowolnych związków umową u notariusza, a nie pyta Pana urzędnika czy mogę mieć chłopaka.
  • Odpowiedz
prostu jedną ustawą znosi się śluby państwowe


@resuf: Ale idź być upośledzony gdzieś indziej. Anarchistów tutaj nam nie potrzeba. Jak nie podoba Ci się państwo, to zamieszkaj na morzu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ordo_Publius: o czym Ty bredzisz? Bardzo daleko mi do anarchisty, ale nie uważam, żeby zezwolenie urzędnika było potrzebne, żeby mieć z kimś związek.
  • Odpowiedz
@Pally: no i jak chcesz to zrobic bez wiekszosci (3/5) w parlamencie? Co ci da ktos z jajami, ze rozpisze ustawe ktora nie przejdzie, a spowoduje tylko kilku miesieczna krucjate przeciwko LGBT w prawicowych mediach?
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: myślę że on wcale nie ma ochoty wprowadzać tych związków partnerskich ale był pod taką presją że trudno było inaczej odpowiedzieć na to pytanie...

(mówie to po obejrzeniu całego materiału 2h)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ordo_Publius: słusznie. Choć jestem hetero jak Chuck Norris z kałachem na tyranozaurze robiącym barbecue tak uważam, że związki partnerskie powinny być wpisane w konstytucji.
  • Odpowiedz