Wpis z mikrobloga

mam 22lvl i rodzice drą się na mnie jak pije piwo albo palę marihuanę i grożą mi że mnie wyjebią z domu, a mojej siostrze 15lvl nie powiedzą nic kiedy ta pali fajki i jeszcze pozwalają się jej spotykać z o 3 lata starszym gościem który pewnie będzie ją peklował, a moje zdanie o tym, ze ja się temu sprzeciwiam mają głęboko w poważaniu. od zawsze byłem traktowany jak przedmiot, jak gówno, jak niewolnik bez własnego zdania, przydupas. zawsze jak w szkole znęcało się nademną normictwo to nauczyciele mieli to w dupie a jak ja komuś oddałem to afera na całą szkołe i chcieli wzywać na mnie policje. świat i społeczeństwo dobitnie pokazuje mi jakim śmieciem jestem. moje poczucie własnej wartości nie istnieje
#przegryw #depresja
  • 27
@Mortas: A może każdy człowiek ma prawo do własnego zdania, zwłaszcza człowiek tak skromny i trapiony wieloma zmartwieniami? Może niektórzy ludzie odczuwają niekonsekwencję i niemoralność innych? Dlaczego on, dorosły facet ma do czynienia z poniżeniami ze strony rodziców za niewielkie przewinienia, a jego siostra( nie chcę ją nazywać dziwką) cieszy się, powiedzmy, aprobatą?
@Mystoo: A odkładasz sobie pieniądze dla siebie, aby w przyszłości wybudować dom albo wynająć mieszkanie? Ja nie mógłbym wytrzymać w tak toksycznym środowisku. Ciekawi mnie jedno-dajmy na to twoja siostra zajdzie w mniej lub bardziej chcianą ciążę- co wtedy powiedzą twoi rodzice? Każą jej #!$%@?ć z domu, czy potulnie zajmą się wnukiem? Spotkałem się z taką sytuacją, gdzie 17'stkę zaciążył jej rówieśnik i do porodu byli razem- teraz ona szuka chłopaka
@Mystoo może rodzicom nie chodzi o marihuanę i piwo tylko o to że chcieliby żebyś ty też peklowal jak twoja siostra a nie był przegrywem?
@Mystoo pijesz piwo czy się uchlewasz? To, że zioła nie tolerują to akurat nic dziwnego. Już to pisałem ale się powtórzę aby to do Ciebie dotarło.

Palisz, walisz browary, siedzisz przed kompem, i oczekujesz, że Twoje zdanie będzie szanowane przez kogokolwiek. To tak nie działa. Aby ktoś Cię szanował i liczył się z Twoim zdaniem, musisz 0rzedstawoac coś więcej. Szacunku za nic się nie dostaje.
@JevousAime: zbieram kasę na własne mieszkanie, ale z drugiej strony nie chcę też mieszkać sam, bo by mi zupełnie #!$%@?ło.

@Glikol_Propylenowy: już chodzę i biorę leki od roku na depresję

@Azuhi: ja im też pożyczam kasę, gdyby nie to to by mnie już dawno #!$%@?. oni mają ze mnie więcej korzyści niż ja z nich.

@Shatter: jak ktoś od czasu do czasu zajara sobie to dla ciebie to