Wpis z mikrobloga

mam 22lvl i rodzice drą się na mnie jak pije piwo albo palę marihuanę i grożą mi że mnie wyjebią z domu, a mojej siostrze 15lvl nie powiedzą nic kiedy ta pali fajki i jeszcze pozwalają się jej spotykać z o 3 lata starszym gościem który pewnie będzie ją peklował, a moje zdanie o tym, ze ja się temu sprzeciwiam mają głęboko w poważaniu. od zawsze byłem traktowany jak przedmiot, jak gówno, jak niewolnik bez własnego zdania, przydupas. zawsze jak w szkole znęcało się nademną normictwo to nauczyciele mieli to w dupie a jak ja komuś oddałem to afera na całą szkołe i chcieli wzywać na mnie policje. świat i społeczeństwo dobitnie pokazuje mi jakim śmieciem jestem. moje poczucie własnej wartości nie istnieje
#przegryw #depresja
  • 27
@Mortas: A może każdy człowiek ma prawo do własnego zdania, zwłaszcza człowiek tak skromny i trapiony wieloma zmartwieniami? Może niektórzy ludzie odczuwają niekonsekwencję i niemoralność innych? Dlaczego on, dorosły facet ma do czynienia z poniżeniami ze strony rodziców za niewielkie przewinienia, a jego siostra( nie chcę ją nazywać dziwką) cieszy się, powiedzmy, aprobatą?
@Mystoo: A odkładasz sobie pieniądze dla siebie, aby w przyszłości wybudować dom albo wynająć mieszkanie? Ja nie mógłbym wytrzymać w tak toksycznym środowisku. Ciekawi mnie jedno-dajmy na to twoja siostra zajdzie w mniej lub bardziej chcianą ciążę- co wtedy powiedzą twoi rodzice? Każą jej #!$%@?ć z domu, czy potulnie zajmą się wnukiem? Spotkałem się z taką sytuacją, gdzie 17'stkę zaciążył jej rówieśnik i do porodu byli razem- teraz ona szuka chłopaka
@Mystoo może rodzicom nie chodzi o marihuanę i piwo tylko o to że chcieliby żebyś ty też peklowal jak twoja siostra a nie był przegrywem?