Wpis z mikrobloga

Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mnie co zrobić w tak abstrakcyjnej sytuacji: Brat lvl 12, mają bardzo dobry kontakt, zawsze jak młody czegoś potrzebował to się do niej zwracał. Dzisiaj szykowała się do pracy, poszła do toalety i uchyliła drzwi, i zobaczyła jak oblizuje sobie ręce, po zakończonej robocie (po zwaleniu sobie konia), zamknęła drzwi więc kapnął się że widziała, potem mu napsiala że muszą porozmawiac () Zastanawia się czy mówić rodzicom, żeby go zapisali do jakiegoś psychologa czy to tak zostawić i tyle? (sama nie chciałam w to dzisiaj uwierzyć, ale no wątpię że robi sobie żarty z takiej sytuacji) #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
Babojadek - Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mn...

źródło: comment_16300856095sPCejeT27RU32qsPmVDzu.jpg

Pobierz
  • 307
@Babojadek 12 letni chłopcy z burzą hormonów robią #!$%@? rzeczy. Wszyscy je robiliśmy, bo tak działa odkrywanie świata i siebie, tak jesteśmy zaprojektowani. Niech koleżanka uratuje jakoś sytuację bo mały ziomek wychodzi z siebie. Jak mnie siostra złapała na masturbacji w podobnym wieku to myślałem, że umrę z dawki stresu. Takie silne przeżycia wywołujące jeszcze ogromne poczucie winy zaowocuje, że sam pójdzie do psychologa, ale w starszym wieku. #!$%@? się od młodego.
@little_muffin: feromony mają podkręcać pożądanie raczej, fetysz zapachowy dla niektórych.

anyway, ciekawi mnie, ile rodziców by się przyznało swoim dzieciom, gdyby np wróciło ze szkoły z przyzwoitej lekcji edukacji seksualnej i zapytało 'mamo, a tata ci wsadza penis do ust"? xD albo na odwrót

do seksu każdy rodzic się przyzna, ale pewnie byłyby fikołki na fikołkach żeby dziecko nie wiedziało o traktowaniu jednego rodzica przez drugiego jako kibel.

@Chybatyxd: 99%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Babojadek: chłop se zwalił a że mu się ulało na rękę to se zlizał zamiast wytrzeć. Wielkie halo xD tak jak różowa by se dobrze zrobiła z palca to też nie może oblizać bo psychopatka. Zostawcie chłopaka w spokoju