Wpis z mikrobloga

  • 172
Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mnie co zrobić w tak abstrakcyjnej sytuacji: Brat lvl 12, mają bardzo dobry kontakt, zawsze jak młody czegoś potrzebował to się do niej zwracał. Dzisiaj szykowała się do pracy, poszła do toalety i uchyliła drzwi, i zobaczyła jak oblizuje sobie ręce, po zakończonej robocie (po zwaleniu sobie konia), zamknęła drzwi więc kapnął się że widziała, potem mu napsiala że muszą porozmawiac () Zastanawia się czy mówić rodzicom, żeby go zapisali do jakiegoś psychologa czy to tak zostawić i tyle? (sama nie chciałam w to dzisiaj uwierzyć, ale no wątpię że robi sobie żarty z takiej sytuacji) #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
Babojadek - Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mn...

źródło: comment_16300856095sPCejeT27RU32qsPmVDzu.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
@Babojadek: w sumie to śmiechłam xDD

a tak serio to fuj xD Może dajcie spokój z rozmowami. Dzieciaka tylko tym upokorzycie xD Dalabys my spokój gdyby tego nie zlizywał? To chyba mimo wszystko nie równa się jakimś zaburzeniom
  • Odpowiedz
mają bardzo dobry kontakt, zawsze jak młody czegoś potrzebował to się do niej zwracał


@Babojadek: Dziwnie to brzmi w całym kontekście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Babojadek: z 50% facetów próbowało pewnie swojej spermy. Nie jest to nic niezwykłego. Co ona chce dzieciaka w jakieś traumy i leczenie wprowadzić? Niech mu da spokój i najlepiej przemilczy temat :DDD Wiem, że chce dobrze, ale takie rzeczy są normalne, szczególnie u chłopców.
  • Odpowiedz
@Babojadek Może mu koledzy nagadali głupot, niech mu powie, że tak się nie robi i sprawa zakończona.
Sama masturbacja to raczej nie powód do niepokoju, wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@Babojadek: ekologiczne
- nie trzeba używać chusteczek
- nawet dupy z łóżka nie trzeba ruszyć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to niech mu powie, żeby używał chusteczek, bo "może dostać jakiejś opryszczki", nie trzeba wielkiej afery robić, bo jeszcze będzie poszkodowany psychicznie w przyszłości i się będize to odbijać w życiu dorosłym
  • Odpowiedz
@Babojadek: Jak kot sobie liże dupę po sraniu to kociarze go chwalą a jak dzieciak sobie posprząta po trzepanku to ból dupy zamiast pochwalić, że nie bałagani. Ech, szkoda młodego.
  • Odpowiedz
z 50% facetów próbowało pewnie swojej spermy. Nie jest to nic niezwykłego. Co ona chce dzieciaka w jakieś traumy i leczenie wprowadzić? Niech mu da spokój i najlepiej przemilczy temat :DDD Wiem, że chce dobrze, ale takie rzeczy są normalne, szczególnie u chłopców.


@little_muffin: #!$%@?? oczywiście że nie są normalne i trzeba o tym pogadać, widzę że jesteś jak nauczycielka która mówi przezywanym przez innych dzieciom żeby nie reagowali to przestaną.
  • Odpowiedz