Wpis z mikrobloga

@Sok_Mandarynkowy: Jako kibic Manchesteru City mogę się wypowiedzieć, że niestety The Citizens na rynku w letnim okienku pokazali nic oprócz kupionego Grealisha (który wg mnie nie był potrzebny) i niestety zostajemy bez napastnika bo z Kanem się nie udało.. Co do CR7 to ruch w wykonaniu United bardzo pewny i szybki. Ronaldo strzeliłby sobie w kolano jakby przeszedł do City (już sobie wyobrażałem te gwizdy na Old Trafford) wielka szkoda, że
@Rkschuwdu: w Polsce jest ich bardzo dużo, niestety większość to sezonowcy co poradzić . Ja im kibicuję od roku 2010 gdzie dopiero zaczęli sobie budować skład za petrodolary( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą teraz wszędzie grają pieniądze. To już jest biznes a nie sport.
@Hypeman: Jako kibic Milanu: O! Wypożyczenie na 2 lata z opcja wykupu, ale tylko w pełni księżyca w drugą sobotę roku, jak piłkarz strzeli 5 bramek i zaliczy 3 asysty, za worek piłek z autografem Maldiniego na co drugiej i jeśli zgodzi się na pensje 1 mln + 30% rabatu na kolację w knajpie Gattuso. XD
@Momos: trochę abstrakcja. Typ pewnie nigdy nawet obok stadionu tego klubu nie przechodził a pisze "My" i codziennie użera sie w jakichś kłótniach i dyskusjach z innymi podobnymi. Wszystko w imię klubu który zna tylko z TV i FIFY
Wykopki srają się, że kibice utożsamiają sie z zagranicznym klubem, odcinek 2137. XD Kiedy wy wymyślicie coś nowego, cały czas się po jajach lizecie odnośnie tego tematu