Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają się o #!$%@? rzeczy. I tak jak na rysunku jadę prosto , zjeżdżając z drogi z pierwszeństwem. Włączam wtedy lewy kierunkowskaz czy nie. Tak wiem że #!$%@? pytanie, ale już sam zgłupiałem jak to ma wyglądać na tym egzaminie. (No i widomo tam gdzie zamazalem to nie ma drogi xD)
#prawojazdy
lukaszkoo - Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają...

źródło: comment_1629988737Mv1mAhKJuU5Cxmi5vZBS1q.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sam_w_domu: co za dzban Masz koordynaty. Wystarczy wkleić.Jesteś pewnie produktem reformy edukacjii z lat 00 i dlatego tak się ładnie odzywasz. Jak nie wiesz co z tym zrobić to uja się znasz na jeździe samochodem
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: już się wykręcaj. Pierwszy lepszy strzal i masz taki przypadek. Poduczyć cię z przepisów tylko innego kodeksu ? To wzywam do zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych w związku z tymi wyzwiskami.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie! Nie zmieniasz kierunku! Stare Janusze i Twój Stary mówią co innego ale ich nie słuchaj!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Suk1nsyn:

Tak, powinieneś włączyć kierunkowskaz w lewo. "Wyprostuj" sobie tę drogę z pierwszeństwem to droga podporządkowana będzie po Twojej lewej.


#!$%@? że też ludzie nie wstydzą się takich bzdur wypisywać xD
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: zobacz do czego doprowadził Cię ten język który obnaża twoje pochodzenie. Chętnie to sprawdzę bo naruszasz moje dobra osobiste pomimo wezwania. Napisałem ekspresówka, krajówka. Wrzuciłem przykład których jest więcej. Rozumiem że wprowadzasz ludzi w błąd i chcesz żeby na takiej drodze wrzucali kierunkowskaz. Tylko że to już nie ma znaczenia bo za chwilę dowiemy się jak działa inny kodeks. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: zobaczymy do czego do ciebie doprowadzi. Takim cwaniakowanie mnie nie zniechęcisz bo nie jesteś anonimowy i nie masz prawa obrażać ludzi. Żeby było to jasne bardzo negatywnie to na mnie wpłynęło.

Z przepisami to chyba coś u ciebie nie tak skoro przyznajesz mi rację że w przypadku który pokazałem nie trzeba wrzucać kierunku
  • Odpowiedz
@pokyw123: nie trzeba bo to nie jest skrzyzowanie no ale najwyrazniej nie wiesz nawet czym jest skrzyzowanie. Ale widze ze sie juz zalales lzami wiec na tym zakoncze.

Pajac do kwadratu ( )
  • Odpowiedz
no ok ale zmieniam pas ruchu (przecinam linię pada ruchu a zakładam że to to samo (?))


@To_ja_moze_pozamiatam: no nie, to nie jest to samo.

Zmiana pasa ruchu to zmiana położenia pojazdu wobec krawędzi lub osi jezdni, ale przy pozostaniu na tej samej jezdni.

Zmiana kierunku jazdy to zmiana kierunku poruszania się pojazdu w prawą lub lewą stronę względem jego dotychczasowego położenia.
  • Odpowiedz