Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają się o #!$%@? rzeczy. I tak jak na rysunku jadę prosto , zjeżdżając z drogi z pierwszeństwem. Włączam wtedy lewy kierunkowskaz czy nie. Tak wiem że #!$%@? pytanie, ale już sam zgłupiałem jak to ma wyglądać na tym egzaminie. (No i widomo tam gdzie zamazalem to nie ma drogi xD)
#prawojazdy
lukaszkoo - Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają...

źródło: comment_1629988737Mv1mAhKJuU5Cxmi5vZBS1q.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@GeWa: Stary, mnie dokładnie za to koleś na egzaminie #!$%@?ł: jadę po łuku z pierwszeństwem a typ, że to w sumie nie jest błąd ale mógłbym włączyć kierunkowskaz bo trochę w prawo jadę i mi wpisze jako błąd, i mnie #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: To że jak jadę krajówka czy ekspresówka to nawet jak droga ma zakręty nie wiem po co puszczać kierunki jeśli dochodzą do tej drogi głównej drogi lokalne o kierunku zgodnym z pierwotnym kierunkiem jazdy. Nie interesują mnie drogi podrzędne
  • Odpowiedz
tak wrzucam. Do skretu w lewo inaczej sie ustawiam na pasie w przypadku tego skrzyżowania


@cnka: no to popełniasz błąd i dezorientujesz innych kierowców szczególnie tych jadących z naprzeciwka.

Srsly, zasada jest prosta - zmiana kierunku jazdy/pasa ruchu = kierunek. Brak zmiany kierunku jazdy/pasa ruchu = brak kierunku.
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: Dobra pierwszy lepszy przypadek z mapy. Droga Załuski stare Olszyny. Licząc od Załusek 3 droga dochodząca z prawj strony która właściwie idzie prosto. Co w takim przypadku internetowy fachowcu? Jak jedziesz główną to dajesz kierunek w lewo?
  • Odpowiedz