Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają się o #!$%@? rzeczy. I tak jak na rysunku jadę prosto , zjeżdżając z drogi z pierwszeństwem. Włączam wtedy lewy kierunkowskaz czy nie. Tak wiem że #!$%@? pytanie, ale już sam zgłupiałem jak to ma wyglądać na tym egzaminie. (No i widomo tam gdzie zamazalem to nie ma drogi xD)
#prawojazdy
lukaszkoo - Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają...

źródło: comment_1629988737Mv1mAhKJuU5Cxmi5vZBS1q.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@lukaszkoo: ja miałem na takim skrzyżowaniu błąd, nie wrzuciłem kierunkowskazu skręcając w prawo, ale to był błąd typu "można zrobić takie dwa", więc bez problemu zdałem za pierwszym. tylko szmaciura nawet nie powiedziała co zrobiłem źle, tylko powiedziała że błąd i zaczęła sobie notować na karteczce i w sumie od tego momentu już miałem spodnie do wymiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szmaciura


@s3mpaaj: Na egzaminie masz już być samodzielnym uczestnikiem ruchu drogowego, nikt później nie będzie siedział obok i ostrzegał o błędach (i nie będzie miał nogi na hamulcu!)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukaszkoo: skręcając w prawo włączasz prawy kierunek, w lewo włączasz w lewy, jadąc na wprost włączasz awaryjne, to chyba proste, tak?
  • Odpowiedz
@grzegorzx86: chodziło mi o to, że nie powiedziała mi jaki błąd zrobiłem i trochę mnie to stresowało, myślałem, że coś poważnego. Chwilę mi zajęło zanim się domyśliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukaszkoo: Ziom, jak bys jechal z pierszenstwem (w tym wypadku w prawo) to powinienes dac prawy kierunek, w lewo to lewy, na wprost nic nie dajesz. To jest prosta zasada, to czy jedziesz droga z pierszenstwem czy nie, nie ma tu znaczenia. Nie rozumiem na #!$%@? ludzie tak komplikuja sobie to zadanie i pozniej takich jak ty (uczacych sie) wprowadzaja w blad.
  • Odpowiedz
@lukaszkoo: Jak będziesz musiał przepuścić kogoś kto jedzie ta droga z pierwszeństwem i nie zasygnalizujesz kierunkiem i się zatrzymasz i ktoś Ci #!$%@? w tył to wtedy się dowiesz czy trzeba włączyć czy nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukaszkoo sugerowac sie można tez pasami ruchu, bo jeśli przejezdzasz po przerywanej linii zeby jechac właśnie prosto to dajesz kierunkowskaz
  • Odpowiedz