Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Nieszkodnik: myślałem że ten wyżej napisał najgłupszy komentarz w temacie, ale jednak go przebiłeś XD

Przecież gdyby mu tę służebność wpakowali to by już miał po działce - nikt by tego z takim zapisem nie kupił, niczego by tam nie zbudował. Dodajmy, że temat załatwiany za plecami OPa, a jak poczytasz tag to zobaczysz że jeszcze osobistych utarczek tam trochę było

Może zrobmy tak, że jak masz jakieś pieniądze zaoszczędzone to
@motorade: gościu o jakim ty konflikcie mówisz? sąsiad #!$%@?ł mu się w działkę na całego, a ty mówisz że to jest konflikt? Może jutro ja albo inny wykopek zaczniemy sobie używać np Twojego samochodu? a ty żeby nie robić konfliktu, czy jego eskalacji, to pójdziesz na ustępstwo, że używać możemy tylko w dni parzyste, bo w dni nieparzyste będziesz ty użytkował swój samochód? A nam będzie mało i będziemy się domagać,
@whitewolfik: Pokaz jak obecnie wyglada ta chałupa sąsiada. Zbudował 35m2 tylko jako domek działkowy czy do mieszkania, bo nie wygląda to na próbe uskuteczniania patentu 35 + 35.

Ciezko sie teraz dogrzebac...
1.jestes rolnikiem czy po prostu ojcowizna a mieszkasz w miescie?
2. Ile siana wydałes juz na procesowanie sie i ile siana na ogrodzenie?
3. Próbowałeś opchnąć teren działki gminie po cenie rynkowej?
Sąsiad dokonczył budowe jakos czy stoi niedokonczona
@whitewolfik

dobra, znalazłem w komentarzach

1. wywaliłeś na procesowanie się i na płot 30k pln do tej pory + mnóstwo czasu i nerwów ( bezcenne)
2. płot jest rozebrany ale nie wiem z jakiego powodu, jak rozumiem pole jest zaorane a więc jest nieprzejezdne
3. somsiad nie odkupi od ciebie tego 1000m pasa ( całą szerokość az do jego dolnej krawedzi) do jego działki bo 100k pln to ta całą chałupa z
@whitewolfik: tak patrzę na tą działkę sąsiada numer 123, jak byście się dogadali o podział gruntu, zrobili drogę.to z waszych 2 działek można by było zrobić 3 fajne działki z dojazdem. Żeby było uczciwie gmina mogła by wypłacić odszkodowanie a działki można by było np sprzedać albo zrobić co tam chcecie. Musiały by się dogadać 3 strony.