Wpis z mikrobloga

Tak to jeże, czy inne małe zwierzęta moglyby przechodzić...


@ameneos: Tak tak i kuny żeby pogryźć przewody pod maska w samochodzie... dziękuję postoję.

Ja mam takie samo ogrodzenie jak wolfik i jeży u mnie na podwórku w opór - praktycznie każdej nocy przynajmniej jeden.
@LB55: Wtedy każdy by mógł coś zyskać na tej patowej sytuacji, każdy by miał działkę z dojazdem i może nawet by się coś zarobiło. No ale jak lepiej drzeć koty i toczyć batalie w sądzie to ich wybór
@LB55: Wtedy każdy by mógł coś zyskać na tej patowej sytuacji, każdy by miał działkę z dojazdem i może nawet by się coś zarobiło. No ale jak lepiej drzeć koty i toczyć batalie w sądzie to ich wybór


@DexterFromLab: No ale jak ich, sąsiad nie bardzo dał wolfikowi wybór, ten mu dał opcje mimo, że sąsiad chciał go wyruchać. Więc to wybór sąsiada.
@whitewolfik: Co ile metrów supki? Jaka wysokosc? Ile wychodzi za metr?
Ostatnio szukalem wykonawcy na podobny plot grodzacy dzialke w PL i ceny to jakies nieporozumienie. Wychodzi na to ze material to 1/5 ceny. Czy praca az tak podrozala w Polsce czy trafilem na mega-januszy? Pzdr.
Powodzenia, ale ja bym porządnej inwestycji nie zaczynał od płotów z tym pseudo betonem u dołu, już jedną tak zrobiłem i wiesz co? kilka lat minęło i prawie wszystkie do wymiany xd Może trafiłem na firmę januszy, co spaprały sam beton... ale teraz wszystkim odradzam, pokruszy się i wygląda beznadziejnie, wiejski płot ze sztachet jest wytrzymalszy.
kolejny co grodzi trawę - więcej płotów w tej Polsce nam trzeba.


@Szakallo: Takie prawo - jak nie ma płotu każdy może legalnie wejść i jeśli nie zechce dobrowolnie odejść, to właściwie nie ma sposobu aby go zmusić.
pokaż się, a zastaw się. czego ludzie nie robią dla mediów społecznościowych


@belkot1122: Ty byś pewnie ot tak odpuścił i z działki budowlanej zostawił sobie pas zieleni na którym nic nie zbudujesz, bo resztę zajęłaby droga do sąsiada?