Wpis z mikrobloga

#wroclaw #jedzenie71

Śniadanie na oddziale patologii gastronomicznej.
Pajda chleba z serem 22zł.
Ogórek 2zł.
Pomidor 2zł.
Szczypiorek 2zł.
Razem 28zł za obie kromki.

Festiwal Wina, Piwa i Sera na pl. Nowy Targ. Brak paragonu. Brak kasy fiskalnej. Brak możliwości zapłacenia kartą. Teatralne wzdychanie sprzedawczyni kiedy odmówiłem zostawienia napiwku z 50zł.
Zwykły chleb. Składniki też zwykłe, nie żadne eko. Kupione, bo 40 minut po otwarciu festiwalu ponad połowa foodtrucków nadal była zamknięta lub nie przyjmowała zamówień, a my byliśmy głodni. Nie wrócę, przynajmniej do tego stoiska.

Brak jakiejkolwiek ochrony, dziekI czemu dwa agresywne kundle radośnie ujadaly na klientów, bo właścicielom nie chciało sie wziąć kagańców, a jeden (kundel nie właściciel) na moich oczach zesrał się pod stolikiem, przy którym później siedzieli inni klienci. Pani organizator (którą poznalem, bo organizuje bazar Hubskiej) która kręciła sie po terenie nawet to nie przeszkadzało. Wychodząc ok. 14 nadal część wystawców była zamknięta. Po 2h wyszedłem niezadowolony i nienajedzony.
NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw #jedzenie71

Śniadanie na oddziale patologii gastron...

źródło: comment_162996684980p3lsPzLgs8xSuGwP8HlT.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaglyAtakGlazurnika: niby nic mi do tego jak ktoś wydaje własne pieniądze, ale skoro czułeś, że jest #!$%@?, to czemu kupowałeś zamiast przejść się kilkaset metrów dalej w kierunku Rynku i coś zjeść normalnego?
  • Odpowiedz
@PepeXD: bo na Rynku #!$%@? można zjeść codziennie, a na festiwalu tylko dwa razy w roku. Bo nie byłem sam i musialem brać pod uwagę zdanie towarzystwa. Bo na rynku o 12 rano połowa lokali jest nieczynna, a śniadania w sieciowkach są słabe.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: hahaah byli ostatnio w parku śniadaniowym - pojechalem z żoną i gówniakiem na spacer i obczaic 'futraki' - #!$%@? jak zobaczylem te cene pajdy to jebłem smiechem patrzac w oczy sprzedawcy XD 2 tyg temu nad morzem, taka sama pajda, z takim samym chlebem, ogórkiem i szczypiorkiem, przy wejsciu na plaże - 5zł :D ALE NIEEEE WIELKI BOGATY BRESLAU da 14zł za #!$%@? chleb z #!$%@? smalcem xD
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: Czyli pod presja innych dałeś się namówić na …. Sam wiesz. Chcesz mi powiedzieć, ze o 12.00 jest mały wybór knajp w rynku :)? Lub w okolicach ?:):) na samym Nowym Targu lewnie byś pare znalazł ale wolisz siedzieć i marudzić :)
  • Odpowiedz