Wpis z mikrobloga

@Mekki Tak tak, na wyp0ku wszystko poniżej 3.0 V6 280 koni biturbo nie nadaje się nawet do podjechania pod biedrę po bułki. Sam mam auto co ma 90 koni, waży 1300kg a setkę robi w 15s i jakoś można tym normalnie (wiadomo, nie sportowo) jeździć (nawet znacznie więcej niż maksymalny limit w PL) czy wyprzedzać. A jeździłem furkami od 40koni/18s po 240koni/6s i o ile ta pierwsza była serio słaba tak
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic jak widzę bezpieczna odległość to wyprzedzam a takie DZBANY jak ty powodują większe niebezpieczeństwo bo #!$%@? wszystkich w korku a do wyprzedzenia traktora z przyczepą musi mieć 10km czystej prostej z górki i najlepiej wiatr z tyłu XDDDDD
  • Odpowiedz
@justkilling: Porównujesz stara krowę w kombi pewnie z wionossacym silnikiem do doladowanej jednostki w małym aucie. Zapraszam, wynajmę ci nowe sandero albo logana i się zdziwisz jak 90% klientów które to ode mnie wynajmuje.
  • Odpowiedz
@endryoou: nic nie porównuję, mówie tylko że wkładanie za małych silników i potem kombinowanie w dacii to normalka więc nie zdziwiłbym się gdyby jeździło jak padaka ¯\_(ツ)_/¯
natomiast 115 pewnie wystarczy na to sandero
  • Odpowiedz
@Mekki: Nie rozumiem ludzi co muszą mieć 300 koni, do czego? Do stania w korku? Do wypadu gdzieś dalej niż własne województwo raz w roku? Ostatnio jeździłem Clio z tym silnikiem i było bardzo spoko. Zaraz będą mandaty po kilka tysięcy to nie będzie się nawet opłacało #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@zawadzio: Do dupy.
Widzę, że argumentacja u wszystkich wielbicieli dziadostwa francusko-rumuńskiego jest taka sama.
Jak ktoś pisze, że mu się dacia nie podoba to znaczy, że jeździ dwudziestolatkiem po turasie.
Jak ktoś napisze, że 90 koni i 160 niuta nadaje się tylko do taczki, to znaczy, że musi być 300 koni i ani jednego mniej.
A mandaty to sobie w dupę wsadź. Teraz ludzi nie łapią bo ich nie ma,
  • Odpowiedz
Jak ktoś pisze, że mu się dacia nie podoba to znaczy, że jeździ dwudziestolatkiem po turasie.


@Mekki: nie, jak ktoś pisze że mu się nie podoba to OK, oni zawsze piszą że tym samochodem NIE DA SIĘ JEŹDZIĆ, nie da się wyprzedzić, nic się nim nie da do tego rozpada się po 2 latach i przejechaniu 17tys km. Tak piszą a nie, że im się nie podoba.

@ZlodziejBilonownic:
  • Odpowiedz
@red7000: wcześniejszy wóz mój i byłej żony to 207 1.4hdi 68 koni, 100tys nim nastukaliśmy jeżdżąc na wycieczki często w 4 osoby z bagażami. Śmieszą mnie zawsze Ci ludzie co mówią, że nie da się jechać takim.
  • Odpowiedz