Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
@red7000: tak wiem ,wyłączam klimę ,redukcja i trzymać kciuki że zdążę przed nadjeżdżającym na drugim pasie autem ().
  • Odpowiedz
@przemek-: Sranie w banie, Dacia ma doładowany silnik TCe który radzi sobie w tym aucie bardzo dobrze ale ty jako wyznawca 20 letniej klasy premium nie masz pojęcia bo zwyczajnie w nowym aucie nie siedziałeś bo cie na niego nie stać.
  • Odpowiedz
@endryoou otrzasnij się człowieku xD za tą cenę mam 4 letnia mazdę 2.0 do której ta przypalowa daczia nie ma podjazdu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@endryoou: O czym ma mieć pojęcie? To ma 90 kunia i 160 niuta momentu, waży półtorej tony i przyśpiesza do 100 w 12 sekund. Dosyć znana 25 klasa premium takie osiągi miała w kombi i automacie z najsłabszym silnikiem. Cała reszta szybciej stała niż to jedzie.
  • Odpowiedz
@endryoou: możesz mówić że sranie w banie ale kiedyś miałem Lodgy z wypożyczalni i tam serio był system który podczas przyspieszania wyłączał mi klimę na troche żeby nie zabierać mocy z silnika xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@justkilling: Mój Peugeot 208 1.4 też wyłącza klimę gdy się depnie nagle do dechy albo wciśnie zbyt mało gazu podczas ruszania i silnik mógłby zostać zduszony.
  • Odpowiedz
@przemek- No jak zabierasz się za wyprzedzanie widząc nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd to ja się #!$%@? nie dziwię, że w PL tyle wypadków, w tym śmiertelnych. Weź #!$%@? prawko znalezione w chipsach do szuflady schowaj i przesiądź się na autobus, przynajmniej krzywdy nikomu nie zrobisz.
  • Odpowiedz