Wpis z mikrobloga

Siady na boso z pauzą - 180 kg x 4 - fajnie widać, że stópka silna i łuk w stopie się utrzymuje cały czas, mam ziomka z płaskostopiem i u niego to wygląda bardzo źle, sprzyja to schodzeniu się kolan no i stopa śmieszniej wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyciskanie wąsko - 135 kg x 3 - byloby lżej, ale w ostatnim powtórzeniu mi się rozjechały plecy, chyba nawet to widać.

Oba z zapasem, oba PRy.. Góra ostatnio idzie bardzo dobrze. Pry na wszystkim w tym akcesoriach. Waga skoczyła 2 kg w górę, może to dlatego xD Kondycja w bieganiu też się poprawia xd. Klikam na bieżni program "burn calories", tam się ustawia maksymalną prędkość i on robi coś a la interwały. Na początku z maks prędkością 11 km/h po paru minutach musiałem robić przerwę na chodzenie. Teraz 15 min takiego czegoś spokojnie wytrzymuję z maks predkością 12 km/h xd 1 km/h PR ( ͡º ͜ʖ͡º) Następnym razem może spróbuję airbike albo wioślarza, bo ta bieżna to nudy już trochę xd

Robiłem też dziś ciągi, ale szkoda tego wrzucać nawet.
#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DywanTv: obserwuję taką dziewczynę na instagramie i ona przy wadze 47kg siada 188kg. Czy jest możliwe, żeby 100kg mężczyzna siadał trzykrotność swojej wagi?
@deyna:

obserwuję taką dziewczynę na instagramie i ona przy wadze 47kg siada 188kg


Pewnie Zuzę Kulę ( ͡º ͜ʖ͡º) Znam ją z zawodów, sędziowała mi, ważyła itd.

Rekord świata w tej kategorii (do 48 kg) dla kobiet to 152,5 kg, (w specjalnych taśmach, które dodają sporo kg ten rekord to 172 kg).

Zuza startuje w nieco innej odmianie trójboju, gdzie mają i te taśmy, o których
@deyna: Tak. RAW to najciekawsze, wyglądające na najmniej pokraczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego taki zawodnik nie potrzebuje 5 innych osób i specjalnego sprzętu, żeby zrobić przysiad. W taśmach i strojach niestety tak jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

O ile trójbój RAW i w taśmach jeszcze kogoś obchodzi, to niestety w kostiumach mało kto się tym interesuje, a jeśli już to najczęściej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DywanTv: I tak, chodziło mi o Zuzanne. Mimo, że teraz się dowiedziałem na czym polega to wspomaganie sprzętowe (i ona nie ukrywa tego w jakiej kategorii startuje), to nadal będę jej kibicować
@OttoVonAnus: Mniej zawodników to raz. Dwa - przenosisz większe ciężary, więc lepiej brzmi, że wycisnąłeś 210 kg niż 140. Do tego często ktoś jest dobry w sprzęcie, a średni RAW, więc trenuje to, w czym może wygrywać a nie to, w czym byłby średni.. ¯\_(ツ)_/¯