Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci 1/32
Pojedynek 10 z 24

Dzisiejszy pojedynek będzie raczej jednostronny, gdyż pechowo, pierwszy kandydat trafił na mojego osobistego faworyta tego turnieju.

Zbrodniarze wojenni- Zabili kilka osób podczas wojnny.

Ludzie z wypukłym pępkiem - Gdyby reinkarnacja istniała i miałbym do wyboru urodzić się hindusem srającym na ulicy i kąpiącym się w rzece pełnej kału albo osobą z wypukłym pępkiem, to #!$%@?łbym salto wskakując do Gangesu. Czy jest na świecie coś bardziej odrażającego i obrzydliwego od wypukłego pępka? Pamiętam, że jak kiedyś na plaży zobaczyłem u kogoś to okropieństwo, to przez następny tydzień miałem problemy z erekcją, bo nie mogłem wyzbyć się z pamięci tego aseksualnego widoku. Według statystyk przeprowadzonych w latach 2018-2020, 90% partnerów kobiet z wypukłym pępkiem serduszkuje się z nimi tylko na pieska, bo w pozycjach, w których widzą ich pępki, mają odruchy wymiotne. Już w starożytności Spartiaci, gdy urodzone dziecko miało wypukły pępek, to zrzucali je ze skały. Nie ma na świecie chyba większych egoistów niż oni. Dawniej, gdy ktoś był trędowaty, to dla dobra innych mieszkał poza miastem, a jak ktoś się do niego zbliżał, to krzyczał, aby ich ostrzec. A ludzie z wypukłym pępkiem? Latem, zamiast siedzieć w domu i prosić Boga o szybką śmierć, to wychodzą roznegliżowani na plażę niczym normalni ludzie i obrzydzają nawet najpiękniejsze zachody słońca.

Kogo z dzisiejszych kandydatów bardziej nienawidzicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej, a jeśli macie estetyczny, śliczny, WKLĘSŁY pępuszek, to zaplusujcie ten post.

O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki


#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #hitler #brzuchboners #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci 1/32
Pojedynek 10 z 24

Dzisiejszy pojedynek ...

źródło: comment_1629905056VXi8RK0MfAuY6St6mpG4rs.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzicie?

  • Zbrodniarzy wojennych 21.0% (143)
  • Ludzi z wypukłym pępkiem 79.0% (537)

Oddanych głosów: 680

  • 11
  • Odpowiedz