Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc. Z perspektywy nowej osoby wchodzącej na #gielda , polecicie na kogo wpisy zwracać uwage lub obserwowac na tagu, od kogo mozna sie czegos uczyc ? Czy mozna sie tu czegokolwiek dowiedziec, ktos zarabia w miare regularnie i dzieli sie jak to robi? Nie intersują mnie naganiacze co polecaja tylko swoje akcje ktore juz kupili (i sa zwykle na minusie) ani smieszne obrazki. Czy w ogole jest sens bywania na tym tagu czy to strata czasu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6124e95b7b37e6000b784243
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
@Liktor: hmmmm

czy mozna sie tu czegokolwiek dowiedziec, ktos zarabia w miare regularnie i dzieli sie jak to robi

niby ten warunek spelniam



Nie intersują mnie naganiacze co polecaja tylko swoje akcje ktore juz kupili (i sa zwykle na minusie) ani smieszne obrazki.

ale doslownie przez wiekszosc czasu polecam cos co juz mam i wrzucam duzo smiesznych obrazkow wiec raczej nie mnie szuka
  • Odpowiedz
polecicie na kogo wpisy zwracać uwage lub obserwowac na tagu, od kogo mozna sie czegos uczyc ?


@AnonimoweMirkoWyznania: od każdego i od nikogo. Jeden gościu codziennie nagania na spółkę, która leci i leci, a jak wystrzeli to napiszę "a nie mówiłem", a drugi napiszę coś mądrego raz na jakiś czas i raz trafi, raz nie. Inwestujesz swoje pieniądze i lepiej, żebyś zarabiał i tracił na swoich decyzjach. Czasami warto wpakować symboliczną
  • Odpowiedz