Wpis z mikrobloga

Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą kase od Sorosa nie chcieli mi przez dlugi czas odpowiedzieć (ʘʘ)

Jacyś ludzie po stronie białoruskiej starają sie NIELEGALNIE przekroczyć granicę, Łukaszenka zapowiadał akcję zwożenia uchodźców i ją teraz realizuje ale to jest wina Polski, że nie chcą ich wpuścić!

Beka z tych co dali 1% i teraz żałują XDDDDDD

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa
c.....t - Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą ...

źródło: comment_1629880016sp9V1VQxuwxn700A45SGdA.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
A kolega zapomniał poprzednią falę emigracyjną i wielką walkę Polski o to, że choć inne kraje przyjęły po 100k emigrantów, to u nas rząd się stawiał bo 10k uchodźców to niebezpieczeństwo dla kraju :] Jak to się skończyło? Przyjęliśmy od tego czasu 15000 emigrantów. I patrz, nie upadliśmy..


@dlugi-gr: Tylko po kilku latach było dość dużo głosów że dobrze zrobiliśmy nie chcąc ich. Proponowano nam dużo wiecej niż te 15k.

Jaki
  • Odpowiedz
  • 0
@dlugi-gr ale ci imigranci których przyjęliśmy przeszli wszelkie formalne procedury a nie tak jak Niemcy czy Francja przyjęły imigrantów którzy przekroczyli granicę na yolo
  • Odpowiedz
@yummy157: Ty im powiedz. Nie wiem w sumie czemu nazywa się ich uchodźcami. No i kto ich przetrzymuje? Przecież z różnych źródeł płyną informacje, że część tych ludzi poszła normalnie, bez problemu, na wschód
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@crest: organizacja, która miała sprawdzać przestrzeganie prawa przez polityków JAWNIE NAMAWIA do łamania tego prawa xDDDD

Uważam, że w świetle obecnych wydarzeń, wszystkie organizacje nawołujące do łamania prawa powinny zostać zdelegalizowane jako organizacje quasi-terrorystyczne.
  • Odpowiedz
@crest: Beka z ciebie jeśli jesteś prawdziwym mirkiem a nie jakimś botem #60groszyzawpis Oni we wszystkim mają rację, to Ty jesteś zaślepionym i lękliwy ksenofobem, pozbawionym empatii i podatnym na prymitywną propagandę Błaszczaka i jemu podobnych, realizujesz de facto agendę Putina
  • Odpowiedz
  • 1
@kyloe beka to jest z ludzi, którzy myślą, że mogą przekraczać nielegalnie granice, a jak coś im się powie to ratunkufaszyzm.jpg i wyzywanie od ksenofobów XDDDDDD Fajnie cię Putin wyszkolił.
  • Odpowiedz
wiem, że wy lewacy za nic macie prawo i racja musi być po waszej stronie.


@crest: ale prawo jest takie jak napisał watchdog i nigdzie nie napisali że chcą ich wpuszczać, to wymyśliłeś sobie Ty…
  • Odpowiedz
@WiktorekS: Pierwsze zdanie - "powstrzymania się od wydalania osób lub ich zawracania (...) do dowolnego miejsca, w którym mogą one być prześladowane". Czy na Białorusi są oni prześladowani?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon "Odpychania od granic i uniemożliwianie składania wniosków o ochronę międzynarodową zakazują też Trybunał Sprawiedliwości UE i Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu.
Zamiast przestrzegać prawa, polskie władze coraz mocniej odgradzają się od uchodźców. Stawiają zasieki, wysyłają żołnierzy, zapowiadają budowę muru – wszystko w odpowiedzi na tragedie ludzi, którzy szukają bezpieczeństwa" I wiele innych cytatów w ich wpisie.

@WiktorekS przecież oni są na Białorusi, a samo za siebie mówi to, że samo UE
  • Odpowiedz