Wpis z mikrobloga

Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą kase od Sorosa nie chcieli mi przez dlugi czas odpowiedzieć (ʘʘ)

Jacyś ludzie po stronie białoruskiej starają sie NIELEGALNIE przekroczyć granicę, Łukaszenka zapowiadał akcję zwożenia uchodźców i ją teraz realizuje ale to jest wina Polski, że nie chcą ich wpuścić!

Beka z tych co dali 1% i teraz żałują XDDDDDD

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa
Pobierz c.....t - Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą ...
źródło: comment_1629880016sp9V1VQxuwxn700A45SGdA.jpg
  • 86
@yummy157 wiem, że wy lewacy za nic macie prawo i racja musi być po waszej stronie. Pogadajcie ze swoim idolem Łukaszenką żeby zwoził tych nielegalnych imigrantów na przejście graniczne, gdzie mogą prosić o azyl, a nie do lasu.

Marzyć wam się zachciało o obozach dla uchodźców jak w Grecji i innych krajach widzę, ludzi chcecie jak zwierzęta zamykać. Wstyd!!!!!!!!
@crest: Ale to chyba mowa o normalnej granicy a nie o zielonej.
Przejścia graniczne nie są czynne bez powodu i po pierwsze tam powinny się udać osoby, które potrzebują pomocy. Jeśli faktycznie są w niebezpieczeństwie należy udzielić im azylu.
Jeśli chcą się przedostać do Niemiec w celach różnych, to niech wnioskują do ambasady Niemiec na terenie Białorusi i tyle.
Podejrzewam, że niestety wielu z nich zostało w perfidny sposób oszukanych. Powiedziano
@Yurakamisa:

https://udsc.gov.pl/uchodzcy-2/uchodzcy/zlozenie-wniosku-o-nadanie-statusu-uchodzcy/w-jaki-sposob-zlozyc-wniosek-o-nadanie-statusu-uchodzcy/

Osoba, która chce złożyć wniosek do Szefa Urzędu do Spraw Cudzoziemców o udzielnie ochrony międzynarodowej (wnioskodawca) musi zgłosić się do właściwego organu Straży Granicznej.


To teraz wyobraź sobie jakie to musi być łatwe! Przecież to właśnie straż graniczna ich zatrzymuje na granicy i napewno jest chętna do pomocy

Złożenie wniosku o udzielenie ochrony międzynarodowej jest możliwe:


w trakcie wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej podczas kontroli granicznej (należy wówczas poinformować
Osoba, która chce złożyć wniosek do Szefa Urzędu do Spraw Cudzoziemców o udzielnie ochrony międzynarodowej (wnioskodawca) musi zgłosić się do właściwego organu Straży Granicznej

w trakcie wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej podczas kontroli granicznej (należy wówczas poinformować funkcjonariusza Straży Granicznej o chęci wystąpienia z wnioskiem uchodźczym)


@yummy157: Tam nie jest dokonywana kontrola graniczna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy biorą kase od Sorosa


@crest: A to nie było oczywiste? Przecież łatwo to można sprawdzić

https://bip.siecobywatelska.pl/index.php?id=767&id2=766

Dotacje i nagrody

Fundacja im. Stefana Batorego – 239 632,69 zł
Sigrid Rausing Trust – 175 804,11 zł
Open Society Foundations for Europe – 179 276,06 zł
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, nagroda Sektor 3.0 – 10 500 zł
Razem: 605 212,86 zł (46% kosztów)