Wpis z mikrobloga

Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą kase od Sorosa nie chcieli mi przez dlugi czas odpowiedzieć (ʘʘ)

Jacyś ludzie po stronie białoruskiej starają sie NIELEGALNIE przekroczyć granicę, Łukaszenka zapowiadał akcję zwożenia uchodźców i ją teraz realizuje ale to jest wina Polski, że nie chcą ich wpuścić!

Beka z tych co dali 1% i teraz żałują XDDDDDD

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa
c.....t - Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą ...

źródło: comment_1629880016sp9V1VQxuwxn700A45SGdA.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@ephemeral: skoro wnioskuja o ochrone miedzynarodowa to tak, tak uwazaja. To czy w rzeczywistosci tak jest - nalezy zbadac podczas procedury azylowej. Procedury ktora jestesmy prawnie zoobligowani im umozliwic a ktorej nielegalnie im odmawiamy.
  • Odpowiedz
@crest: no beka straszna ze kazdy wedlug prawa kto poprosi o ochrone miedzynarodowa musi zostac poddany procedurze czy na te ochrone zasluguje. Boki zrywac, nie moge wytrzymac ze smiechu. Ale smieszne.
  • Odpowiedz
  • 2
@WiktorekS no boki zrywać, że trzeba weryfikować ludzi, używać przejść granicznych, nie można bezprawnie przekraczać granicy Polski , wpuszczać terrorystów, oraz osób poszukiwanych.
Najgorsze jednak to, że chciałbyście trzymacie tych biendych uchodźców razem z jakimiś kryminalistami w zamknięciu. Wtedy.
  • Odpowiedz
@crest: zeby zweryfikowac tych ludzi trzeba rozpoczac wobec nich procedure azylowa, czego panstwo Polskie im bezprawnie odmawia. Po rozpoczeciu takiej procedury jestesmy zobowiazani prawnie do zaopiekowania sie taka osoba do momentu skonczenia sie procedury.

Nie, terrorysta lub osoba poszukiwana nie dostana azylu, co oznacza ze bezposrednio z obozu dla uchodzcow zostana deportowani.

Co wiecej jestem niemal pewny ze ktokolwiek z nich kto przebywal na Bialorusi legalnie - tez nie dostanie
  • Odpowiedz
  • 2
@WiktorekS Łukaszenko potrzebuje takich ludzi jak Ty!
A więc chciałeś trzymać terrorystów i osoby poszukiwane z bienymi uchodźcami w jednym obozie? Biedni uchodźcy mają być trzymani jak zwykle kryminaliści, przestępcy w zamkniętych obozach?
Do tego jesteś niemal pewien, że cała ta procedura związana z ubieganiem się o azyl by się nie powiodła, Polska straciła by tylko ciężko zarobione pieniądze podatników, a na koniec mieli by problem z odesłaniem tych ludzi? xdddddd
  • Odpowiedz
@crest: jedyne czego oczekuje to zeby panstwo Polskie i jego sluzby mundurowe zaprzestaly lamania prawa. Jezeli wedlug ciebie poprzez respektowanie polskiego prawa grozi nam destabilizacja, to moze zapisz sie do jakiegos kolka anarchicznego?

Do tego jesteś jesteś pewien, że cała ta procedura związana z ubieganiem się o azyl by się nie powiodła, Polska straciła by tylko ciężko zarobione pieniądze podatników, a na koniec mieli by problem z odesłaniem tych ludzi?
  • Odpowiedz
  • 3
@WiktorekS jednym krótkim zdaniem sam sobie zaprzeczyłeś, bo to nie my chcemy sprowadzać tych przestępców. Łukaszenko nie tylko podzielił nasz naród, ale wmówił jak widać niektórym, że nielegalne przekraczanie granicy to normalna sprawa. Wkrótce będzie musiał ich tam autobusami do tego lasu zawozić, a niektórzy będą chcieli ich zamykać w obozach razem z terrorystami, no oczywiście tylko do wyjaśnienia sprawy XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@crest: zacytuj gdzie mowie cos o sprowadzaniu kogokolwiek.

Nielegalne przekraczanie granicy nie jest normalna sprawa ale nir ma wplywu na procedure azylowa. Mozna ubiegac sie o azyl po nielegalnym przejsciu przez granice czy w trakcie nielegalnego przekraczania granicy. Tak stanowi prawo, cos czego widocznie za bardzo nie szanujesz.

W 1 polroczu tego roku liczba wnioskow azylowych od obywateli Afganistanu wyniosla mniej niz sto podan (na 6 miesiecy). Dodatkowe kilkanascie pochodzilo
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: "tylko po kilku latach było dość dużo głosów że dobrze zrobiliśmy nie chcąc ich. Proponowano nam dużo więcej niż te 15k."
Nie wiem, obserwowałem Europejska scenę polityczna i nie słyszałem głosów poparcia dla działań Polski, za to większość starych krajów UE wyrażała się o naszym działaniu negatywnie. Za to w Polsce prawicowcy bardzo chwalili Sobie nie wpuszczenie emigrantów.
A proponowano nam dokładnie 10 tys osób, wtedy tylko 3 kraje
  • Odpowiedz
@mszto: U nich też jest procedura określenia tożsamości, też mają obozy przejściowe i ośrodki dla uchodźców. Ale u nich ( w DE ) było większe zaufanie do ludzi, przez co kilka tyś. osób przeszło weryfikacje błędnie. Ale cała potęga Niemiec opiera się na pracy emigrantów. Nawet chcieli przyjąć kiedyś 500 tyś. Polaków, ale rzad PRL się nie zgodził.
  • Odpowiedz
  • 1
@WiktorekS znowu zmienisz temat i nie odpowiadasz na pytania. Myślałem, że to tylko taki mit skrajne prawaki wymyślili, ale faktycznie istnieją takie osoby, które podważają istnienie terrorystów i sugerują, że mamy ich wszystkich wpuszczać, a dopiero potem się martwić czy któryś z nich nim jest, hahahhahahahhahahahha XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ahHhahahhahahhahahhhahahhaha
Jak dobrze, że takie osoby jak ty nie mają nic do powidzenia.
Dobra mordko wystarczająco dużo straciłem czasu na tłumaczeniu ci do czego
  • Odpowiedz
@crest: Masz oczywiście rację że nie powinno się tych ludzi wpuścić do Polski, ale operujesz słowem "lewak" tak szeroko że skoro uważam że powinno ich się na tej granicy nakarmić i odpowiedznio odziać to aż ma mi być wstyd. Prawa trzeba przestrzegać, ale pewne odruchy ludzkie też warto mieć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Minieri oczywiście, że trzeba mieć i wywierać presję na rząd Białorusi żeby im pomogli. A jeżeli ktoś z Polski chciałby pomóc, to założyć jakąś fundację, a nie robić cyrki i biegać z workiem pełnym konserw.
  • Odpowiedz