Wpis z mikrobloga

Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą kase od Sorosa nie chcieli mi przez dlugi czas odpowiedzieć (ʘʘ)

Jacyś ludzie po stronie białoruskiej starają sie NIELEGALNIE przekroczyć granicę, Łukaszenka zapowiadał akcję zwożenia uchodźców i ją teraz realizuje ale to jest wina Polski, że nie chcą ich wpuścić!

Beka z tych co dali 1% i teraz żałują XDDDDDD

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa
c.....t - Teraz juz rozumiem dlaczego kilka lat temu kiedy pytałem się ich czy biorą ...

źródło: comment_1629880016sp9V1VQxuwxn700A45SGdA.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
Ja stwierdzam fakt; niezależnie od tego czy uważasz czy polska powinna przyjąć tych uchodzcow czy nie to państwo musi zastosować procedure azylową, bo takie obowiązuje prawo.


@yummy157: Dobre pytanie, dlaczego nie zrobiło tego państwo białoruskie, skoro są na terytorium Białorusi i nic im nie grozi.
  • Odpowiedz
"tylko po kilku latach było dość dużo głosów że dobrze zrobiliśmy nie chcąc ich. Proponowano nam dużo więcej niż te 15k."

Nie wiem, obserwowałem Europejska scenę polityczna i nie słyszałem głosów poparcia dla działań Polski, za to większość starych krajów UE wyrażała się o naszym działaniu negatywnie. Za to w Polsce prawicowcy bardzo chwalili Sobie nie wpuszczenie emigrantów.

A proponowano nam dokładnie 10 tys osób, wtedy tylko 3 kraje UE ociągały się
  • Odpowiedz
@Alcedoatthis: Jakoś wszyscy Polacy, którzy wyjechali z Polski do pracy w państwach tej " zachodniej kolonii" są bardziej szczęśliwi i zamożniejsi, nich ich rodacy w kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@liseknyc: Myślę, że kiedy jako Polska zgłosiliśmy chęć przyjęcia kilku tysięcy hindusów do pracy, można cześć z nich wymienić na uchodźców, ale muszą podpisać zobowiązanie do pracy.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: a jak oleją te zobowiązanie i nie będą chcieli pracować to chcesz ich utrzymywać bądź deportować na koszt podatnika? Bo jak widać z doświadczenia zachodnich państw EU to większość z nich jednak nie pracuje i trzeba ich utrzymywać. Sorry ale ja nie chcę się dokładać do nierobów, ale jeśli pracują i się asymilują, płacą podatki to czemu nie, zwłaszcza że mamy niż demograficzny, sam przecież takich do pracy przyjąłem,
  • Odpowiedz