Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dupa_karuzela: na taki mały trądzik izotek spoko Ci wyleczy. Pewnie dostaniesz 10mg albo 20. Skutki uboczne są raczej przy większych dawkach, np. 40mg. Stosowałem 40mg, i jedyne co mi dokuczali to trochę przesuszona skóra, wiec wystarczyło smarowa kremami. Zachęcam do kuracji, zamiast #!$%@? się z tym syfem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupa_karuzela: Bez kitu niszczyć wątrobę izotekiem. Spróbuj #keto to wszystkim pomaga na trądzik. Ograniczasz węglowodany, zwiększasz tłuszcze. Przy okazji możesz stracić zbędne kilogramy. Pierwsze efekty zobaczysz już po góra dwóch 2 tygodniach. Mi pomógł w ch.. Różnica kolosalna. Na izotek zawsze będzie czas.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: #!$%@? głupoty młoda, zatykasz jeszcze bardziej pory takim makijażem i powinnaś go stosować tylko w wyjątkowych sytuacjach.
Najpierw unikaj izoteku, to najsilniejszy lek na rynku z silnymi efektami ubocznymi. Serio silnymi.
Początkowo warto spróbować tetracyklinę, która jest co prawda lekiem prostszym ale tez organizm lepiej go zniesie.
I przede wszystkim wchodząc w leczenie którymś z tych środków bardzo mocno doradzam tymczasowe wprowadzenie diety. To są leki które niszczą wątrobę -
  • Odpowiedz