Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dupa_karuzela: nie słuchaj tych specjalistów od siedmiu boleści, idź do dermatologa z twojego miasta z dobrymi opiniami, mówisz, że chcesz izotek i żeby Cię poprowadził przez kurację. Teraz akurat lato się kończy więc najlepszy czas na stosowanie izoteku. Dermatolog Ci przepisze odpowiednią dawkę dla Ciebie, badanie krwi co miesiąc żeby monitorować sytuację przed kolejnymi wizytami i będzie gucio.
  • Odpowiedz
@panzmarszrutkiwbiszkeku to ta elita internetu? Która nie wie, ze są teraz lepsze dermokosmetyki trzymające barierę skory w normie przed zanieczyszczeniami niż chodzenie bez? Te mity o nie myciu twarzy i noszeniu makijażu to juz się tycza chyba starych grazynek, które nie wiedzą na czym polega tradzik, a jest ich wiele. I to ma 100 plusów XD

@dupa_karuzela nie słuchaj nieukow, po pierwsze zbadaj hormony jeżeli masz tak od dłuższego czasu, po drugie
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_ bo nie pogarsza, mamy 21 wiek i istnieją dermokosmetyki, zresztą większość kosmetyków maja lepsze działania nawilzajace itp niżeli miałaby chodzic bez. Podobne myślenie co "umyj twarz".
Ja leczylam trądzik i makijaż wygaszał i podsuszal zmiany, a był spowodowany hormonami, a nie kosmetykiem wiec takie badanie jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Nie baw się w żadne półśrodki bo to strata czasu. Od razu zapytaj dermatologa o izotek. Zleci kilka badań, potem pół roku tabletek i będziesz miała spokój z trądzikiem na całe życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupa_karuzela: Każdy dermatolog powinien to ogarnąć, zlecić co jakiś czas badania, balsam nawilżający po myciu bo skóra strasznie się suszy i jedziesz z terapią. Jeśli dobrze pamiętam to Olej lniany poprawia wyniki jeśli się pogorszą, powodzenia.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Mi pomogło najprostsze na świecie szare mydło. Nie chcę wyjść tutaj na dr Ziębę dermatologi. Wszyscy polecają dermokosmetyki itp., przerobiłam wszystko La Roche Posay, Pharmaceris i inne gówna, było tylko gorzej. Moja odmiana trądziku nie była najgorsza na świecie, ale zawsze coś na gębie miałam, największy problem był z kaszką na czole. Męczyłam się 5 lat, gdzieś przeczytałam że komuś pomogło szare mydło. Kupiłam i zaczęłam używać, było mi wszystko
  • Odpowiedz
@wymyslepozniej: #!$%@?. Ja zastosowałem keto tylko dla trądziku, z sylwetką nie miałem, żadnego problemu. Obecnie nie stosuję keto, po prostu nie jem chleba, ani nic co zawiera sporo węglowodanów. Z trądzikiem poradziłem sobie całkowicie w 3 m-ce. Zaproponowałem tylko koleżance spróbowanie czegoś innego zanim spróbuje bardzo inwazyjnych leków. I nie, nie jestem fanem Zięby, tak dla jasnośći.
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_ pory zapychają się przez konkretne składniki lub ich połączenie a nie makijaż ogólnie. Może to nastąpić być równie dobrze od kremu. Dobrze dobrany makijaż pozwala nie czuć się jak pizza i mimo że nie pomaga na trądzik to nie znaczy że szkodzi plus pomaga na psyche która trądzik mocno ora.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: niestety nie znam ale mogę podpowiedzieć co nieco na temat takiej kuracji, co stosować dodatkowo, czego absolutnie nie. No i ogólnie z czym to się je.
Ps. Izotek też nie jest taki straszny jak go malują ()
  • Odpowiedz