Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dupa_karuzela: Też jestem z Wielkopolski ale akurat leczyłem się u Roberta Kisiela z Wrocławia(Dolmed). Na 1 wizytę przyniosłem długą listę leków którymi smarowałem twarz i które w ogóle nie pomogły. Od razu przepisał mi izotek. Potem co miesiąc wizyta + badanie krwi. Łącznie wyszło chyba około 8 wiztyt. Ogólnie teraz jest dobry czas na rozpoczęcie kuracji bo kończy się lato i nie ma tyle słońca.
@dupa_karuzela: No właśnie, kiedyś to sobie wiedźmy na łąki (łyse góry) łaziły i przekazywały wiedzę na okrągło, a teraz "indian żeśmy się pozbyli i chodzimy jak te cepy". Przykładowo infekcję z ziemi (gleby ogrodowej), którą nabyłem grzebiąc rekami ze zranieniami (bez rękawiczek) dopiero udaje się opanować stosując świeżą żywicę ze świerku. Zmywanie po kilkugodzinnej kuracji za pomocą rozpuszczalnika uniwersalnego (o dziwo w sporych ilościach nie wykazuje na skórę dłoni żadnej zauważalnej
@dupa_karuzela: Na tak odstające bulwy to smarowanie preparatami nie pomoże. Trzeba to mechanicznie usunąć, nie szpachluj tego makijażem, tylko ponakłuwaj i wyciskaj, a później dezynfekuj spirytusem i do wygojenia. Nie hoduj tego, bo im dłużej się zbiera tym głębiej uszkadza skórę i większe blizny, ślady zostają. Obejrzyj sobie filmiki od specjalistki:
Dr. Sandra Lee (aka Dr. Pimple Popper)
T3R3XD3MAG - @dupa_karuzela: Na tak odstające bulwy to smarowanie preparatami nie pom...