Wpis z mikrobloga

Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, co wyprawiają z imigrantami, to będę głosował na PiS" xDDDD

Albo znowu wywaliło szambo trolli albo wystarczył temat złych imigrantów i co poniektórzy, o pamięci złotej rybki, zapomnieli już, kto rozwala państwo polskie od 6 lat, no i że to właśnie obecna władza przyjęła najwięcej imigrantów w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #uchodzcy #afganistan #bialorus
Pobierz
źródło: comment_1629834591oBgVQXloUWeYTaQDKp7Sm5.jpg
  • 62
@e_m_p:

Łapiesz się na spin o mielonkach,


żaden spin, masz zdjęcie
https://twitter.com/szachmad/status/1428598192220803074

reszty akapitu nie komentuje bo odpływasz w swoim gadaniu głupot.

Dla mnie bardziej istotne jest utrudnienie działania pisowi, bo nie dość że rekordowo zadłużył kraj (dziesięciokrotnie szybciej niż poprzednie rządy), skłócił nas na arenie międzynarodowej ze wszystkimi potencjalnymi sojusznikami, żeby się przy korycie utrzymać i planuje #!$%@?ć gospodarkę kraju Nowym Wałem.


co ma jedno do drugiego? jak robienie z
Pobierz
źródło: comment_1629842679lYoHpGvHXgCb2i16QJutz8.jpg
@jozef-dzierzynski: I czego to zdjęcie dowodzi? Że ktoś przy zbiórce żywności nie ogarnął i dał konserwę?

* Wiadome jest, że w takich zbiórkach ludzie dają różne rzeczy, mniej lub bardziej przemyślane - jakieś potwierdzenie, że te konserwy znalazły się konkretnie w tych paczkach które miały trafić do tej grupy uchodźców, czy istnieje możliwość, że ośrodek je jakoś inaczej rozdysponował?
* Rozumiem, że masz gdzieś potwierdzenie, że każdy z tej grupy to
@DoloremIpsum: dla mnie jeden #!$%@?, głosuje za pisem bo chce żeby ten #!$%@? w końcu zbankrutował. Rzygac mi się chce jak patrzę na nasza scenę polityczna i życie publiczne.
Nie chce żadnego pluralizmu czy wentylow bezpieczeństwa. Chce, żeby ten kraj się #!$%@? na głupi ryj i chce widziec jak socjaluchy z obu stron zdychają z głodu na ulicach. Nie widze innej możliwości zmian.

Pamietam rządy PO, pamietam pierwszy PiS i pamietam
@DoloremIpsum zacznę od tego, że nigdy nie głosowałem na pis.

PO to też nie za dobra opcja dla tego kraju, a mirki traktują ich jak wybawicieli. Jeżeli wygrają następne wybory to przez 4 lata czeka nas wojna w sądach, afery i wypominania. Nic poza tym nie zrobią pozytywnego. TVN będzie miał tematów.
No cóż są tacy co mają pamięć złotej rybki, a są tacy do których nic nie dociera. Np. nie interesuje ich, że ktoś na siłe po raz kolejny chce upokorzyć ich kraj na arenie międzynarodowej. Spoko, ważne że pis zły.
@DoloremIpsum Zgadzam się, że część to trolle, ale dużo ludzi jednak jest rozgoryczonych tym, że mieli przez chwilę nadzieję, że opozycja jest chociaż trochę poważna. Zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię, widząc debili biegających po trawie z workiem żarcia, uciekających przed SG.
No i to jest frustrujące, kiedy człowiek się wkręca, że TVN jest taki fajny, rzetelny, a opozycja taka merytoryczna, a potem dostaje taką melę w pysk, bo widać gołym okiem, że
Biorąc pod uwagę, że ta nawała to nic innego jak odgrzewanie spinu "róbcie tak dalej to PiS będzie miał miliard procent", z 2015 - opcja partyjne trolle wspomagani przez pożytecznych idiotów to jedyna sensowna odpowiedź, IMO.


@mnik1: Ja myślę że narazie partia testuje jak prowadzić narrację bo widać że zalew szamba nie jest tak ciągły i zorganizowany jak jeszcze 5 lat temu. Coś poza migrantami jeszcze się na główną przebija. Zresztą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoloremIpsum: Polaków jest w #!$%@? łatwo sterować zastraszaniem, szczególnie gdy straszy się złą obcą siłą pragnąca ICH dobrobytu, ICH mlekiem i miodem płynącej krainy, ICH niezależności xD
Unia, imigranci, uchodźcy, studenci zagraniczni, zepsute zachodnie mocarstwa, media nienarodowe, zagraniczni inwestorzy, traktaty międzypaństwowe, firmy o niepolskim kapitale, organizacje międzynarodowe, groźni przyjezdni ze wschodu i cykliści. Wszystko i wszyscy chcą zagarnąć wielką narodową Polskę i jej kulturę.
Ale zdajesz sobie sprawę że sama wychodzisz na oszołoma, który nie jest zdolny do jakichkolwiek refleksji? Ludzie mają bronić za wszelką cenę opozycji, która zachowuje się tak debilnie, że nie pamiętam czy w ogóle keidyś się tak zachowywała?


@Razzish: Witamy pana aktywnego jedynie w okresach wzmożenia propagandowego.