Wpis z mikrobloga

Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, co wyprawiają z imigrantami, to będę głosował na PiS" xDDDD

Albo znowu wywaliło szambo trolli albo wystarczył temat złych imigrantów i co poniektórzy, o pamięci złotej rybki, zapomnieli już, kto rozwala państwo polskie od 6 lat, no i że to właśnie obecna władza przyjęła najwięcej imigrantów w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #uchodzcy #afganistan #bialorus
DoloremIpsum - Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, c...

źródło: comment_1629834591oBgVQXloUWeYTaQDKp7Sm5.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Albo znowu wywaliło szambo trolli


@DoloremIpsum: Biorąc pod uwagę, że ta nawała to nic innego jak odgrzewanie spinu "róbcie tak dalej to PiS będzie miał miliard procent", z 2015 - opcja partyjne trolle wspomagani przez pożytecznych idiotów to jedyna sensowna odpowiedź, IMO.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: ojesus sam chciałem to napisać

takie teksty z w trakcie tej aferki koperkowej mnie śmieszą najbardziej XD

bo są dwie opcje: albo to pisowskie trolle, albo to kuce które w 2015 miały 10 lat, nie pamiętają kryzysu migracyjnego i odpala im się oblężona twierdza XD

wyborcy opozycji którzy w 2015 złapali się na haczyk propagandy strachu drugi raz się nie nabiorą, nie przestaną ich popierać przez 20 typów w krzakach
kozackikozak - @DoloremIpsum: ojesus sam chciałem to napisać

takie teksty z w trak...

źródło: comment_1629834987YdiMk8S92Lid5SM0K3RbmC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Ale zdajesz sobie sprawę że sama wychodzisz na oszołoma, który nie jest zdolny do jakichkolwiek refleksji? Ludzie mają bronić za wszelką cenę opozycji, która zachowuje się tak debilnie, że nie pamiętam czy w ogóle keidyś się tak zachowywała?

To #!$%@? ludzi, którzy nie są fanatykami, ani z lewej ani z prawej strony, że są w stanie realnie patrzeć na sytuację. Przecież trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby wspierać Sterczewskiego
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: W większości trolle. Moje posty są obstawiane jak chyba nigdy po 2017 i to przez jakieś konta, których w ogóle nie kojarzę. I wszystkie powtarzają jeden przekaz, z minimalnymi wariantami.
  • Odpowiedz
Przecież trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby wspierać Sterczewskiego po tym co dzisiaj odwalił na granicy...


@Razzish: a kto powiedział, że popieram?

Ludzie mają bronić za wszelką cenę opozycji, która zachowuje się tak debilnie, że nie pamiętam czy w ogóle keidyś się tak zachowywała?


Nie, ale to i tak nic w porównaniu do tego co PiS wyprawia od kilku lat.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: To co on odwalił dzisiaj mogło skończyć się tragicznie i spowodować międzynarodowy skandal o jakim PiS by nawet nie pomyślał i nie, nie wspieram PiSu, gadze tą partią ale to co odwala KO jest realnym zagrożeniem
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Chciał rzucić wór nieznanego pochodzenia za zieloną strefę. A co jeżeli białoruskie służby pokazały by że w worku jest broń, ostre przedmioty albo inne szemrane rzeczy? Wiadomo jak zachowałaby by się białoruska służba gdyby zobaczyła że jakiś baran biegnie z workiem w ich stronę? A może w środku jest bomba i otworzyli by ogień?

Tu już nie ma heheszków, a oni sobie z całej sytuacji robią żarty.
  • Odpowiedz
Chciał rzucić wór nieznanego pochodzenia za zieloną strefę


Chciał dostarczyć żywność koczującym bezdomnym bez dostępu do jedzenia, wody czy opieki medycznej.

co jeżeli białoruskie służby pokazały


@Razzish: No? Co?

jakiś baran


@Razzish: Poseł na Sejm RP.

oni sobie z całej sytuacji robią żarty.


@Razzish: Na szczęście u władzy jest PiS i ze wszystkiego wyjdziemy z twarzą, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PiccoloGrande - > Chciał rzucić wór nieznanego pochodzenia za zieloną strefę

Chcia...

źródło: comment_1629836856UYv11QFTthatZyiUpF5uIk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Jak szukasz, to polecam wejść dalej jak krytykuję PiS, gwarantuje że znajdziesz tego więcej.

Poseł na Sejm RP.


Nie, jakiś baran

oni sobie z całej sytuacji robią żarty.


Widziałeś polityków PiSu, którzy biegają z nieznanym przedmiotem w stronę białoruskich uzbrojonych służb?
Nie?

Bo jakbyś widział, to jestem pierwszy do krytyki.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Oczywista sprawa, że jest to spin prawicy, która traci większość. Konserwy się produkują, żeby zawrócić rzekę odpływu poparcia. Konfederacji są nawet w stanie wybaczyć pisowi nowy ład i przyjęcie setek tysięcy imigrantów (w tym dzięsiątki z krajów muzułmańskich), byle tylko im coś skapnęło - problem w tym, że temat już chyba nie chwyta tak mocno jak pięć lat temu.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: beka jak ostatnio kiedy kukizy #!$%@? u pisowcy fanatycy byli przeciwni złej unii narzucającej nam imigrantów po czyn po ciuchy po wygranej zgodzili się i przyjęli rekordowa liczbe
  • Odpowiedz
@e_m_p:

Oczywista sprawa, że jest to spin prawicy, która traci większość

zobaczysz za tydzień w sondażach jak bardzo PO ich debilne zachowanie wychodzi na dobre, to co robią to pożywka dla PiSu i każdy z połową mózgu to widzi, Tusk czy Trzaskowski jasno mówią że granic trzeba bronić. Ale jeżeli część opozycji jest tak durna żeby i tego nie zrozumieć to trudno. Na PiS nie zagłosuje, ale na konfederacje już szybciej.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Sam jestem ciekaw jak to się na sondażach odbije i pewnie niedługo zobaczymy jakie są efekty.

Na PiS nie zagłosuje, ale na konfederacje już szybciej. Z bólem bo z bólem ale już wole bande faszystowskich przygłupów niż bande przygłupów kupujących mielonki wieprzowe imigrantom z afganistanu


Łapiesz się na spin o mielonkach, ok - a wierzysz też w to, że Komorowski wszedł na krzesło, Sikorski chciał robić laskę amerykanom, Trzaskowski jest
  • Odpowiedz