Wpis z mikrobloga

Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, co wyprawiają z imigrantami, to będę głosował na PiS" xDDDD

Albo znowu wywaliło szambo trolli albo wystarczył temat złych imigrantów i co poniektórzy, o pamięci złotej rybki, zapomnieli już, kto rozwala państwo polskie od 6 lat, no i że to właśnie obecna władza przyjęła najwięcej imigrantów w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #uchodzcy #afganistan #bialorus
DoloremIpsum - Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, c...

źródło: comment_1629834591oBgVQXloUWeYTaQDKp7Sm5.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
przyjęła najwięcej imigrantów w historii


@DoloremIpsum: Nie chcę bronić PiSu, ale jest delikatna różnica między imigrantami którzy się tu legalnie dostali i mają pracę, a ludźmi którzy stwierdzili, że dobrym pomysłem będzie przelot 1000km i próba szturmu przez granicę..
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: nie, uważam że kraj nie powinien zajmować się w ogóle jakimiś irakijczykami na granicy ale jednak 1/3 polskiego sejmu uznała że to ważny temat i robi sobie tam treningi rugby z siatkami wypełnionymi mielonkami. Gdyby opozycja nie grzała tego tematu moglibyśmy rozmawiać o zadłużeniu ale cóż, żeby był temat zastępczy to muszą działać obie strony.
  • Odpowiedz